Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2013, 10:15

autor: Góral

Soulcalibur: Lost Swords - zapowiedziano kolejną grę free-to-play na PlayStation 3 [Aktualizacja]

Po grach Ridge Racer Driftopia, Tekken Revolution i zapowiedzi Ace Combat Infinity, firma Namco Bandai Games postanowiła ogłosić kolejną produkcję free-to-play wykorzystującą znaną markę - Soulcalibur: Lost Swords.

AKTUALIZACJA: Firma Namco Bandai potwierdziła, że gra dostępna będzie także na terytorium Europy i Ameryki Północnej. Więcej informacji na jej temat poznamy w czasie zbliżającego się Tokyo Game Show.

Firma Namco Bandai Games zapowiedziała kolejną produkcję wykorzystującą model biznesowy free-to-play, która trafi na konsolę PlayStation 3. Tym razem padło na kultową dla fanów bijatyk markę Soulcalibur.

Obecnie nie posiadamy zbyt wielu informacji na jej temat. W japońskim magazynie Famitsu pojawiła się jedynie krótka notka, wieszcząca nadejście Soulcalibur: Lost Swords. Można jednak zakładać, że wydawca zaczerpnie pomysły z gry Tekken Revolution, która szybko zdobyła sporą popularność.

Jednocześnie warto wspomnieć, że Soulcalibur: Lost Swords i Tekken Revolution to nie jedyne produkcje koncernu Namco Bandai Games korzystające z modelu f2p. Wkrótce światło dzienne ujrzy gra Ace Combat Infinity, a dziś rozpoczęto otwarte beta testy Ridge Racer Driftopia. Jak więc widać, firma w ostatnim czasie rozkochała się w dostosowywaniu swoich flagowych marek do systemu mikropłatności.

Soulcalibur: Lost Swords – informacja w magazynie Famitsu.
Soulcalibur: Lost Swords – informacja w magazynie Famitsu.

Soulcalibur: Lost Swords - zapowiedziano kolejną grę free-to-play na PlayStation 3 - ilustracja #3Namco Bandai Games to japoński koncern, który powstał w 2006 roku w wyniku połączenia firm Namco i Bandai. Od tamtego czasu korporacja wyprodukowała i wydała mnóstwo gier, w tym serie produkcji opartych na mangach Naruto i Dragon Ball, kolejne odsłony Tekkena i Ace Combat, Enslaved: Odyssey to the West czy też Dark Souls.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.