Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2013, 10:13

autor: Draug

Pro Evolution Soccer 2014 – debiut dema na konsolach i lista trybów rozgrywki

Dziś udostępniona zostanie pierwsza europejska wersja demonstracyjna Pro Evolution Soccer 2014, przeznaczona na PlayStation 3. Jutro demo trafi także do posiadaczy Xboksa 360. Co więcej, firma Konami ujawniła kompletną listę trybów rozgrywki, które znajdziemy w pełnej wersji produkcji.

Miłośnicy piłki nożnej mogą zacząć podejmować ostateczną decyzję o tym, którą z dwóch wiodących marek wesprą w tym roku, jako że wersje demonstracyjne zarówno FIFA 14, jak i Pro Evolution Soccer 2014 trafiają na coraz większą liczbę platform wymienionych. O demie pierwszej spośród wymienionych gier pisaliśmy wczoraj, więc teraz kolej na dzieło firmy Konami. Dzisiaj wersja próbna trafi na PlayStation Network, by mogli się nią cieszyć właściciele PlayStation 3, natomiast jutro stanie się dostępna także dla posiadaczy Xboksa 360 za pośrednictwem Xbox Live. Pecetowcy będą musieli poczekać trochę dłużej, jako że demo przeznaczone na „blaszaki” pojawi się dopiero po premierze Pro Evolution Soccer 2014, zaplanowanej w większej części Europy na 19 września.

Wirtualni piłkarze dzisiaj wbiegną na murawę na PlayStation 3, a jutro dotrą na stadiony na Xboksie 360. - Pro Evolution Soccer 2014 – debiut dema na konsolach i lista trybów rozgrywki - wiadomość - 2013-09-11
Wirtualni piłkarze dzisiaj wbiegną na murawę na PlayStation 3, a jutro dotrą na stadiony na Xboksie 360.

Konsolowa wersja demonstracyjna będzie ważyć mniej niż 2 GB. Zawarto w niej kilkanaście zespołów: Bayern Monachium, Santos FC, Manchester United, Colo-Colo, Boca Juniors, a także reprezentacje Anglii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Francji i Portugalii. Można rozgrywać między nimi pełnowymiarowe spotkania, z niemal kompletnym zestawem ustawień dotyczących tak meczu, jak i drużyny. Implementacji doczekał się również samouczek, by dać graczom sposobność do zapoznania się ze zmodyfikowanym sterowaniem i nowymi rozwiązaniami w rozgrywce.

Ponadto firma Konami ujawniła kompletną listę trybów rozgrywki, które znajdziemy w pełnej wersji omawianego tytułu. Dzielą się one na cztery główne kategorie:

  • Match (pojedyncze spotkanie; znajdziemy tu: Exhibition Match, Ranking Match, Friendly Match Lobby, TeamPlay Lobby i Watch Exhibition Match);
  • Football Life (najważniejsze tryby: Master League, Become a Legend i Master League Online);
  • Competition (pojedyncze mistrzostwa, np. UEFA Europe League czy Copa Libertadores, również przez sieć pod postacią Online Competition);
  • Training (podzielony na trening w formie Free i Performance).
Pełna lista trybów rozgrywki w Pro Evolution Soccer 2014. - Pro Evolution Soccer 2014 – debiut dema na konsolach i lista trybów rozgrywki - wiadomość - 2013-09-11
Pełna lista trybów rozgrywki w Pro Evolution Soccer 2014.

Jak wiemy, w najnowszej odsłonie popularnej piłkarskiej serii od Konami nie brakuje innowacji. Na pierwszy plan wysuwa się zastosowanie zaawansowanego silnika Fox Engine, który pozwoli wygenerować bardzo szczegółową i efektowną oprawę, a także realistyczną fizykę zachowania się tak piłki, jak i zawodników. Po więcej nowości w Pro Evolution Soccer 2014 odsyłam Was do naszej zapowiedzi:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.