Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS3
Okładka Tekken Revolution (PS3)

Tekken Revolution PS3

Tekken Revolution to oparta ma modelu Free-2-Play bijatyka firmy Namco Bandai. Zabawa polega na toczeniu pojedynków z innymi ludźmi lub sztuczną inteligencją. Rozgrywkę wzbogaca system rozwoju bohaterów, pozwalający na modyfikowanie ich parametrów i umiejętności.

Bijatyki | zagraj za darmo | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Tekken Revolution (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

11czerwca2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tekken Revolution to sieciowa bijatyka oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Wyprodukowało ją wewnętrze studio deweloperskie firmy Namco Bandai.

Tekken Revolution pozostaje wierne podstawowym bijatykowym rozwiązaniom serii. Gracz mogą wcielić się w jednego z ośmiu wojowników, a następnie zmierzyć się z innymi ludźmi lub sztuczną inteligencją. Mechanizmy walki przypominają poprzednie odsłony. Wojownicy wyposażeni zostali jednak w nowe ataki specjalne i krytyczne, zaprojektowane w celu ułatwienia życia nowicjuszom.

Nowością w porównaniu do poprzednich odsłon cyklu jest system rozwoju. Za sukcesy nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, które wydajemy na rozwój trzech statystyk – siły, wytrzymałości i wigoru. Pozwala to dopasować wojownika do naszego indywidualnego stylu rozgrywki. Przykładowo, gracze preferujący defensywną taktykę mogą wykreować powolnego zawodnika z dużą ilością punktów życia, podczas gdy osoby stawiający na agresywny styl postawią na mało wytrzymałego na obrażenie bohatera, który za to potrafi wyprowadzać błyskawiczne ataki krytyczne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 121 głosów czytelników.

Gry podobne do Tekken Revolution

Klasyfikacja PEGI Tekken Revolution

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Wieści ze świata (Tekken Revolution, Awesomenauts, The Showdown Effect) 20/9/13
Wieści ze świata (Tekken Revolution, Awesomenauts, The Showdown Effect) 20/9/13

wiadomość20 września 2013

Dziś piszemy m.in. o popularności bijatyki Tekken Revolution, udanej zbiórce pieniędzy na produkcję dodatku DLC Starstorm do gry Awesomenauts, darmowym weekendzie z The Showdown Effect, a także premierze ostatniego epizodu przygodówki Cognition: An Erica Reed Thriller. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano Tekken Revolution - bijatykę opartą na modelu Free-2-Play
Zapowiedziano Tekken Revolution - bijatykę opartą na modelu Free-2-Play

wiadomość9 czerwca 2013

Firma Namco Bandai ujawniła bijatykę Tekken Revolution.Gra ukaże się wyłącznie na PlayStation 3 i oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami.