Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2013, 11:55

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano Tekken Revolution - bijatykę opartą na modelu Free-2-Play

Firma Namco Bandai ujawniła bijatykę Tekken Revolution.Gra ukaże się wyłącznie na PlayStation 3 i oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Zapowiedziano Tekken Revolution - bijatykę opartą na modelu Free-2-Play - ilustracja #1

Firma Namco Bandai sprawiła nam właśnie sporą niespodziankę zapowiadając grę Tekken Revolution, która trafi wyłącznie na PlayStation 3. Premiera nastąpi już pojutrze, czyli 11 czerwca. Co ciekawe, gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

Tekken Revolution pozostanie wierne podstawowym bijatykowym rozwiązaniom serii. W dniu premiery udostępnionych zostanie osiem postaci. Gracze będą mogli zmierzyć się zarówno z innymi ludźmi, jak i sztuczną inteligencją. Wojownicy wyposażeni zostaną w nowe ataki specjalne i krytyczne, zaprojektowane w celu ułatwienia życia nowicjuszom.

Nowością w porównaniu do poprzednich odsłon cyklu będzie system rozwoju. Za sukcesy nagrodzeni zostaniemy punktami doświadczenia, które wydamy na rozwój trzech statystyk – siły, wytrzymałości i wigoru. Pozwoli to dopasować wojownika do naszego indywidualnego stylu rozgrywki. Przykładowo, gracze preferujący defensywną taktykę będą mogli wykreować powolnego zawodnika z dużą ilością punktów życia, podczas gdy osoby stawiający na agresywny styl postawią na mało wytrzymałego na obrażenie bohatera, który za to potrafi wyprowadzać błyskawiczne ataki krytyczne.

Warto na koniec przypomnieć, że nie jest to pierwszy flirt marki z modelem darmowym z mikropłatnościami. Kilka miesięcy temu na pecety i urządzenia mobilne ukazała się sieciowa karcianka Tekken Card Tournament.

Jednym z charakterystycznych elementów sieciowej strategii firmy Sony jest znacznie bardziej przyjazne podejście do modelu darmowego z mikropłatnościami niż w przypadku konkurentów. Takie podejście przynosi wymierne rezultaty. Kilka tygodni temu na PlayStation 3 trafiła strzelanką Dust 514.

Natomiast na PlayStation 4 zapowiedziano już takie tytuły Free-2-play jak Warframe, Blacklight: Retribution czy War Thunder. Ponadto na tę konsolę zawitają również dwa projekty studia Sony Online Entertainment, czyli DC Universe Online oraz PlanetSide 2.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tekken Revolution

Tekken Revolution