Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCWWW
Okładka Tekken Card Tournament (PC)

Tekken Card Tournament

Tekken Card Tournament to nastawiona na pojedynki z innymi graczami sieciowa karcianka. Zabawa polega na toczeniu strategicznych pojedynków z wykorzystaniem mistrzów sztuk walki. Poszczególne ataki i techniki aktywowane są poprzez zagrywanie konkretnych kart.

Strategiczne | karciane

Okładka Tekken Card Tournament (PC)

data premiery gry:

4kwi2013

PC WWW

Tekken Card Tournament to sieciowa gra karciana koncentrująca się na toczeniu strategicznych pojedynków z wykorzystaniem wojowników z serii bijatyk Tekken. Jest to produkcja firmy Namco Bandai.

Akcja gry toczy się w tym samym uniwersum, co innych odsłon marki. Fabuła obraca się wokół tytułowego turnieju żelaznej pięści zorganizowanego przez korporację Mishima Zaibatsu. Biorą w nim udział najwięksi mistrzowie sztuk walki, a nagrodą jest kontrola nad wspomnianym przedsiębiorstwem.

Gra sprowadza się do toczenia pojedynków, które wizualnie przypominają starcia z bijatykowych odsłon marki. W rzeczywistości jednak mechanizmy rozgrywki są diametralnie różne i zamiast zręcznościowej akcji stawiają na strategiczne planowanie w systemie turowym. W Tekken Card Tournament ataki aktywowane są za pomocą kart. Kluczową rolę odgrywa zatem kolekcjonowanie najcenniejszych okazów i tworzenie własnych talii. Co ciekawe, Namco Bandai sprzedaje również fizyczne zestawy tekturowych kart, które możemy aktywować w grze. Autorzy nie zapomnieli też o rozbudowanym edytorze talii, pozwalającym graczom na tworzenie wielu oddzielnych kombinacji z użyciem tych samych kart.

Produkcja ukazała się również na smartfony, tablety oraz przeglądarki. Wszystkie wersje są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu posiadacze różnych platform mogą się wspólnie bawić. Całość oparta została na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Gry podobne do Tekken Card Tournament

Wymagania wiekowe Tekken Card Tournament

odpowiednia dla każdego wieku

Namco zapowiedziało pecetową karciankę Tekken Card Tournament
Namco zapowiedziało pecetową karciankę Tekken Card Tournament

wiadomość22 stycznia 2013

Firma Namco Bandai zapowiedziała, że na pecety i urządzenia mobilne zmierza Tekken Card Tournament. W przeciwieństwie do konsolowych odsłon cyklu, gra będzie sieciową karcianką.

PC
WWW