Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2013, 11:56

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Plants vs. Zombies: Garden Warfare - nowa gra PopCap zostanie zapowiedziana jutro

Na jutrzejszej konferencji firmy Electronic Arts zostanie zapowiedziana nowa gra studia PopCap Games - Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Prawdopodobnie będzie to strzelanka, o której plotkuje się od kilku miesięcy.

Firma PopCap Games szykuje jeszcze jeden projekt, który zostanie zaprezentowany na targach E3. Najprawdopodobniej będzie to strzelanka osadzona w świecie marki Plants vs. Zombies. Taki obrót sprawy sugeruje kilka wcześniejszych informacji, a także zdjęcie zrobione przez jednego z pracowników serwisu Gamekyo.

Powyższy trailer jasno i wyraźnie daje znać, że niedawno zapowiedziana na system operacyjny iOS produkcja Plants vs. Zombies 2: It's About Time to nie wszystko, co popularne studio ma do zaoferowania. W grudniu zeszłego roku pojawiły się pierwsze plotki na temat strzelanki osadzonej w uwielbianym przez wiele osób świecie roślinek i zombie. Kilka dni temu pisaliśmy o romansie PvZ z najważniejszymi markami gier akcji firmy Electronic Arts. Teraz natomiast w sieci pojawiło się takie oto zdjęcie, zamieszczone przez serwis Gamekyo.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare - strzelanka osadzona w świecie Plants vs. Zombies? - Plants vs. Zombies: Garden Warfare - nowa gra PopCap zostanie zapowiedziana jutro - wiadomość - 2013-06-09
Plants vs. Zombies: Garden Warfare - strzelanka osadzona w świecie Plants vs. Zombies?

Plants vs. Zombies: Garden Warfare to nowy projekt amerykańskiego dewelopera. Wymienione wcześniej informacje, a także sama nazwa nawiązująca do kultowej serii gier FPS – Call of Duty: Modern Warfare – sugerują, że na targach E3 zapowiedziana zostanie strzelanka. Niestety to jeszcze nic oficjalnego i nie dysponujemy obecnie żadnymi innymi informacjami. Jakby nie było projekt i tak zapowiada się intrygująco, ale na wyjaśnienia musimy poczekać do jutra do godziny 22.00 czasu polskiego, kiedy to rozpocznie się konferencja firmy Electronic Arts.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare - nowa gra PopCap zostanie zapowiedziana jutro - ilustracja #2Firma PopCap Games to amerykański deweloper prostych gier wideo, który zaskarbił sobie uznanie milionów niedzielnych graczy na całym świecie. Studio na swoim koncie ma wiele popularnych marek. Oprócz Plants vs. Zombies, wielki sukces odniosły także takie serie jak Bejeweled, Peggle czy Zuma. W lipcu 2011 roku deweloper został przejęty przez koncern Electronic Arts za 750 mln dolarów.