Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2013, 18:51

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Plants vs. Zombies 2: It's About Time ukaże się 18 lipca na iOS

Firma PopCap Games poinformowała, że gra Plants vs. Zombies 2: It's About Time ukaże się 18 lipca na urządzeniach firmy Apple (iPhone, iPod, iPad). Dodatkowo opublikowano nowy trailer produkcji.

Ostatnio informowaliśmy o przybliżonej dacie premiery gry Plants vs. Zombies 2: It's About Time. Dzisiaj poznaliśmy jej dokładny termin, przy okazji dowiadując się, że będzie to produkt dostępny najpierw na urządzeniach działających pod kontrolą systemu operacyjnego iOS (iPhone, iPad, iPod). Tytuł trafi do sklepu firmy Apple 18 lipca. Na pozostałych platformach zadebiutuje w późniejszym terminie.

Jest to małe zaskoczenie, gdyż większość osób spodziewała się, że tytuł najpierw ukaże się na komputerach PC, tak jak ”jedynka”. Niestety, pierwsi zagrają posiadacze urządzeń koncernu z Cupertino. W związku z tym ogłoszeniem opublikowano także nowy trailer, który możecie obejrzeć powyżej.

Z udostępnionych informacji wynika, że będzie to gra oparta na modelu biznesowym free-to-play, czyli ma to być darmowy tytuł z mikropłatnościami (różne ulepszenia i przedmioty dostępne za prawdziwe pieniądze). Twórcy obiecują mnóstwo nowych układów, powrót Crazy Dave’a, czyli szalonego sąsiada, u którego kupimy przedmioty i zasięgniemy dobrej rady, a także akcję rozgrywającą się zarówno w przeszłości, jak i przyszłości.

Plants vs. Zombies 2: It's About Time tylko na iOS.

Plants vs. Zombies to seria gier typu tower defense wyprodukowana przez firmę PopCap Games. Jest to jedna z najpopularniejszych marek wśród tak zwanych graczy niedzielnych, której udało się także zaskarbić serca bardziej wymagających osób. Niedawno na Facebooku ukazał się projekt Plants vs Zombies Adventures, który łączy znane elementy z funkcjami społecznościowymi serwisu.

Plants vs. Zombies 2: It's About Time - kontynuacja hitu z 2009 roku.