Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2013, 14:10

autor: Ender

Najważniejsze marki Electronic Arts w Plants vs. Zombies?

Na oficjalnym profilu Plants vs. Zombies w serwisie Facebook, producenci gry publikują specjalne grafiki promocyjne, na których świat Plants vs. Zombies przeplata się z najbardziej charakterystycznymi elementami takich marek Electronic Arts, jak Dead Space, Medal of Honor czy Mass Effect.

To moje ulubione kwiaty na Cytadeli - Najważniejsze marki Electronic Arts w Plants vs. Zombie? - wiadomość - 2013-06-01
To moje ulubione kwiaty na Cytadeli

Wydane w 2009 roku Plants vs. Zombies szturmem zdobyło popularność wśród graczy i zdążyło trafić na praktycznie wszystkie możliwe platformy sprzętowe. Niewątpliwy sukces, który firma PopCap Games zawdzięcza Plants vs. Zombies oraz dziesiątkom innych gier casualowych, sprawił, że w 2012 roku deweloper trafił pod skrzydła Electronic Arts. Wraz z nowym właścicielem producent przygotował już społecznościowe Plants vs Zombies Adventures, a na wakacje planuje długo wyczekiwany debiut Plants vs. Zombies 2: It's About Time.

Prawdopodobnie to właśnie z tą drugą grą związana jest akcja, która odbywa się w tej chwili na oficjalnym profilu Plants vs. Zombie na Facebooku. Twórcy gry zamieszczają na nim grafiki łączące tytuł z najpopularniejszymi markami Electronic Arts, takimi jak Mass Effect oraz Dead Space. Wygląda na to, że EA chce zafundować fanom serii miks na podobieństwo Angry Birds Star Wars. Wszystkie grafiki oznaczono tagiem #EAE3, tak więc szczegółów na ten temat możemy spodziewać się na zbliżających się targach w Los Angeles.

Kwiatowy szturm  - Najważniejsze marki Electronic Arts w Plants vs. Zombie? - wiadomość - 2013-06-01
Kwiatowy szturm
To czego naprawdę boją się Nekromorfy - Najważniejsze marki Electronic Arts w Plants vs. Zombie? - wiadomość - 2013-06-01
To czego naprawdę boją się Nekromorfy
  1. Plants vs. Zombies na Facebooku