Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2013, 14:34

autor: Adrian Werner

Nowe Indie Royale (m.in. Primordia, Pressure i Forge)

Wystartowała nowa edycja Indie Royale. Tym razem w taniej paczce produkcji niezależnych znalazły się m.in. przygodówki Primordia i Richard & Alice, gry wyścigowe Pressure i Gas Guzzlers oraz RPG zatytułowane Forge.

Nowe Indie Royale (m.in. Primordia, Pressure i Forge) - ilustracja #1

Ruszyła kolejna edycja Indie Royale, czyli akcji, w ramach której można za niewielką sumę nabyć zestaw gier niezależnych. Tym razem w skład promocyjnej paczki weszły:

  1. Primordia
  2. Pressure
  3. Forge
  4. Richard & Alice
  5. Gaz Guzzlers: Combat Carnage
  6. Jedna nieujawniona jeszcze gra

Aby wejść w posiadanie tego zestawu musicie wpłacić cenę minimalną, która w chwili pisania tej wiadomości wynosi 4,38 euro, czyli w przeliczeniu niecałe 19 złotych. Warto dodać, że z gier biorących udział w tej edycji Indie Royale tylko Richard & Alice oraz Gas Guzzlers: Combat Carnage nie mogą zostać aktywowane na Steam. Obie produkcje uczestniczą jednak w programie Greenlight i jeśli za jego pomocą uda im się dostać na serwis studia Valve, to nabywcy paczki otrzymają odpowiednie kody.

Ponadto wpłacając 6,28 euro (ok. 27 zł) lub więcej otrzymacie również:

  1. Album muzyczny It’s Not Great autorstwa MY OK BBS

Warto przypomnieć, że Indie Royale działa na trochę innych zasadach niż większość konkurencyjnych akcji tego typu. W tej promocji cenę minimalną kształtują bowiem sami uczesnicy. Wpłacający minimalną kwotę podbijają ją dla pozostałych. Natomiast osoby, które wyłożą większą sumę niż to konieczne, zapewniają obniżenie ceny minimalnej.

  1. Indie Royale – strona oficjalna Gura
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.