Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2013, 15:24

autor: Ender

Demo The Last of Us już dostępne

Zgodnie z zapowiedziami, wszyscy właściciele gry God of War: Wstąpienie otrzymali dostęp do wersji demonstracyjnej The Last of Us. Będą mieli dzięki niej okazję przetestować najważniejsze funkcje tytułu, który pojawi się w sklepach za dwa tygodnie.

The Last of Us to zapewne ostatnia gra Naughty Dog, która trafia na PlayStation 3 - Demo The Last of Us już dostępne - wiadomość - 2013-06-01
The Last of Us to zapewne ostatnia gra Naughty Dog, która trafia na PlayStation 3

Wszyscy posiadacze gry God of War: Wstąpienie otrzymali już możliwość zagarnia w wersję demonstracyjną najnowszej produkcji studia Naughty Dog. Pobierzemy ją z PlayStation Store oraz z poziomu głównego menu w God of War. Zainteresowanie demem było na tyle duże, że w ciągu pierwszych godzin od jego debiutu wielu użytkowników informowało o problemach z dostępem do sklepu i do sieci PSN. Producenci zapewniają jednak, że wszelkie usterki i błędy zostały już naprawione. W trakcie udostępnionej krótkiej przygody Joel i Ellie, a także Tess, będą musieli zmierzyć się z kilkoma typami zakażonych pasożytniczym grzybem przeciwników. Przekonamy się więc na własnej skórze jak w akcji wygląda walka oraz jak sprawdza się system zarządzania ekwipunkiem.

The Last of US ukaże się w Europie 14 czerwca i będzie dostępne w polskiej wersji językowej. Twórcy planują już szereg zestawów DLC dla trybu multiplayer, ale zapewniają przy tym, że kampania dla pojedynczego gracza opowiada zamkniętą historię i nie będzie już rozszerzana o nowe elementy w postaci dodatków.

The Last of Us jest najnowszą produkcją studia Naughty Dog przeznaczona na PlayStation 3. Deweloper, który znany jest z serii Crash Bandicoot, Jak oraz Uncharted zabierze dwójkę głównych bohaterów i gracza do postapokaliptycznego świata, który dotknęła tajemnicza choroba wywołana przez pasożytnicze grzyby zmieniające ludzi w monstra. Równie a nawet bardziej niebezpieczni niż potwornie zniekształceni zakażeni są inni ocaleni, który w bezkompromisowy i brutalny sposób walczą o przetrwanie.

  1. Graliśmy w The Last of Us - twórcy serii Uncharted w życiowej formie! - zapowiedź
  2. Oficjalna strona gry The Last of Us