Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2006, 11:12

autor: maciek_ssi

Snoopy vs The Red Baron w złocie

Sympatyczny Snoopy gościł już na ekranach telewizorów i monitorów swego czasu. Zaistniał nawet w całkiem niezłej grze na kieszonkowej konsoli. Ale jednak przez ostatnie lata został nieco zapomniany przez producentów i deweloperów. Przypomniało sobie o nim dopiero Namco, które w ubiegłym roku podpisało umowę z United Media na wykorzystanie postaci z komiksu.

Sympatyczny Snoopy gościł już na ekranach telewizorów i monitorów swego czasu. Zaistniał nawet w całkiem niezłej grze na kieszonkowej konsoli. Ale jednak przez ostatnie lata został nieco zapomniany przez producentów i deweloperów. Przypomniało sobie o nim dopiero Namco, które w ubiegłym roku podpisało umowę z United Media na wykorzystanie postaci z komiksu pod tytułem Fistaszki. Pojawią się w one grze, która ukaże się niebawem.

Firma Namco poinformowała właśnie, że zakończono prace nad Snoopy vs The Red Baron i gra uzyskała status „gold”. Pozycja ta ukaże się na PlayStation 2, PC, a także PSP. Premiera w Stanach odbędzie się 24 października, w Europie natomiast w listopadzie. Niestety, nie wiemy na razie jak wygląda sprawa z dostępnością gry na terenie Polski – żaden dystrybutor nie podpisał umowy z Namco.

Snoopy vs The Red Baron to zręcznościówka z pięćdziesięcioma etapami do pokonania. Za sterami brytyjskiego samolotu bojowego Sopwith Camel zasiadać będzie tytułowy Snoopy, który chce zostać asem przestworzy. Jego najważniejszym zadaniem ma być ściganie Czerwonego Barona, pilotującego trójpłatowiec Fokker Dr. I. Do tego celu autorzy udostępnili 30 rozmaitych broni w grze. W trakcie rozgrywki spotkamy takie postacie, jak: Charlie Brown, Sally, rodzeństwo van Pelt (Lucy i Lunus) oraz Woodstock.

Snoopy vs The Red Baron w złocie - ilustracja #1

Po więcej informacji na temat Snoopy vs The Red Baron zapraszamy do naszej Encyklopedii Gier.