Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2010, 13:05

autor: Jiker

Sniper: Ghost Warrior ze wsparciem Steamworks

Okazuje się, że kolejną, po Kane & Lynch 2, grą robiącą użytek z narzędzi Steamworks jest strzelanina Sniper: Ghost Warrior, wyprodukowana przez polską firmę City Interactive.

Okazuje się, że kolejną, po Kane & Lynch 2, grą robiącą użytek z narzędzi Steamworks jest strzelanina Sniper: Ghost Warrior, wyprodukowana przez polską firmę City Interactive. Dowiedzieliśmy się o tym, instalując finalną wersję gry podesłaną nam przez developera.

Sniper: Ghost Warrior ze wsparciem Steamworks - ilustracja #1

System Steamworks zapewnia stabilne oraz łatwe w użyciu rozwiązania obsługujące multiplayer oraz dystrybucję materiałów DLC. Oferuje również własne rozwiązania anty-pirackie. Wymaga przy tym powiązania z kontem na serwisie Steam.

Dodatkowo, przyszli nabywcy przygód Snipera będą mogli bezproblemowo zmienić w ramach Steama język gry z polskiego na angielski.

Sniper: Ghost Warrior zadebiutuje na rodzimym rynku w najbliższy piątek, czyli 25 czerwca (ceny wersji - PC: 79,99 zł, Xbox 360: 119,99 zł) . Produkcja będzie dostępna nie tylko w wersji na PC, ale również na Xboksa 360. Więcej na jej temat powie Wam nasza Encyklopedia, a także dwa filmy z cyklu „Gramy!”.