Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2017, 19:52

autor: Vergil

Sniper: Ghost Warrior 3 otrzyma fabularne DLC

Firma CI Games nie spisała na straty trzeciej części serii Sniper: Ghost Warrior. Pomimo gorszego przyjęcia ze strony graczy, niż początkowo zakładano, najnowsze dzieło tego studia doczeka się fabularnego DLC zatytułowanego The Sabotage.

Sniper: Ghost Warrior 3 nie okazał się sukcesem, jaki wymarzyło sobie polskie studio CI Games. Dość powiedzieć, że po premierze tej produkcji firma była zmuszona do zrewidowania swoich planów na przyszłość i powrotu do tworzenia gier z mniejszym budżetem, czego pokłosiem było zwolnienie Tomasza Gopa, który zasilił szeregi gliwickiej ekipy Destructive Creations. Zespół nie daje jednak za wygraną i zapowiedział fabularne DLC do swojej najnowszej produkcji, zatytułowane The Sabotage.

Akcja tego dodatku zostanie osadzona przed wydarzeniami przedstawionymi w podstawowej wersji gry. W roli głównego bohatera obsadzono Roberta Northa, czyli brata Jonathana – protagonisty trzeciego Snipera. Zadaniem prowadzonego przez nas żołnierza będzie przygotowanie gruntu pod separatystyczną rewolucję poprzez dokonywanie rozmaitych akcji sabotażowych w gruzińskiej armii pod kontrolą generała Otara Leonidzego.

Oprócz nowego wątku fabularnego, add-on zaoferuje zupełnie nową mapę, na której ma czekać na wykonanie szereg pachnących świeżością zadań. Oprócz tego twórcy mają zadbać o obecność nowych broni i pojazdów, za których kierownicami będziemy się rozbijać po nowych zakamarkach górzystej Gruzji.

Po premierze Sniper: Ghost Warrior 3 studio CI Games znalazło się w tarapatach. Fabularne DLC do tej produkcji to kolejna próba ocieplenia wizerunku gry w świadomości graczy. - Sniper: Ghost Warrior 3 otrzyma fabularne DLC - wiadomość - 2017-08-23
Po premierze Sniper: Ghost Warrior 3 studio CI Games znalazło się w tarapatach. Fabularne DLC do tej produkcji to kolejna próba ocieplenia wizerunku gry w świadomości graczy.

Sniper: Ghost Warrior 3 - The Sabotage jest już na ostatniej prostej; ma bowiem zadebiutować piątego września na komputerach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, jako część przepustki sezonowej.