Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2012, 09:23

autor: Hed

Sniper Elite V2 – 24-minutowy film z gry studia Rebellion

Jeden z zagranicznych serwisów opublikował prawie półgodzinny film z gry Sniper Elite V2, prezentujący jedną z misji i parę nowych elementów. To dobra okazja, żeby sprawdzić w akcji produkcję studia Rebellion, która wyjdzie na początku maja.

Sniper Elite V2 – 24-minutowy film z gry studia Rebellion - ilustracja #1

Sniper Elite V2 nie jest może najważniejszą premierą tego roku, ale zdecydowanie wzbudza zainteresowanie wielu osób. Serwis VG247 przygotował ciekawy materiał dla graczy śledzących losy produkcji studia Rebellion. W prawie półgodzinnym filmie zaprezentowano całą misję Schönberg Convoy, której fragment można przejść w demie (dostępnym na PC i konsolach). Podczas rozgrywki pokazano też rosyjską snajperkę i karabin maszynowy.

Autor filmu miał okazję rozegrać scenariusz Schönberg Convoy i zobaczyć parę scen, których nie uświadczymy w demie. Przez zadanie przeprowadził go producent ze studia Rebellion. Przeciwnicy redaktora VG247 padali jak muchy dzięki zastosowaniu snajperki M. Nagant oraz pepeszy (PPSh41). Sama gra to mieszanka skradania, strzelania i efektownych zabójstw, za które odpowiada system pokazujący uszkodzenia ciała, jakie wywołały pociski.

Gra Rebellion wygląda nieźle i jest szansą tego dewelopera na powrót do „pierwszej ligi”. Przed laty studio dało światu Aliens vs Predator, który robi wrażenie do dzisiaj. Ostatnie produkcje Rebellion, takie jak Rogue Warrior lub Shellshock 2: Blood Trails okazały się jednak wyjątkowo średnie. Podobny los podzielił tegoroczny NeverDead. Sniper Elite V2 zostanie wydany w maju na pecetach i konsolach (Xbox 360, PlayStation 3).

  1. Oficjalna strona Sniper Elite V2