Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2012, 20:17

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Aion – Przegląd MMO Rock

W najnowszym odcinku MMO Rock na tapecie mamy Aion – grę fantasy stworzoną przez firmę NCSoft. Początkowo jako produkcja oferowana w tradycyjnym modelu, teraz dostępna jako tytuł Free2Play.

Dział Darmowych Gier na gry-online.pl wzbogacił się o Aion. Jest to tytuł z gatunku MMO osadzony w klimatach fantasy. Początkowo był on dostępny w tradycyjnej sprzedaży, lecz producent gry (firma NCSoft) postanowił zmodyfikować formułę Aiona i otworzyć go dla wszystkich graczy w modelu Free2Play.

Przypominamy, że niniejszy przegląd przybliża graczom tytuły z sektora Free2Play, które potrafią przyciągać do monitora zarówno na długie godziny, jak i na krótkie chwile, np. przerwy w pracy, szkole lub na uczelni. W naszym przeglądzie stawiamy także na dostępność – prezentowane produkcje są dostępne przez przeglądarkę internetową lub łatwo można je pobrać z oficjalnej strony gry.

Wszystkich zainteresowanych produkcją Aion zachęcamy do odwiedzenia działu Multigier – znajdziecie tam więcej informacji o grze i jej klienta do pobrania. Życzymy miłych wrażeń przy oglądaniu programu MMO Rock!