Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 kwietnia 2010, 10:15

autor: Major Doktor Upiorna

Sklep GRY-OnLine rozdaje gry za darmo!

Tylko dzisiaj przeglądając karty produktów w Sklepie GRY-OnLine znajdziecie takie gry, które z łatwością będziecie mogli zgarnąć za darmo. Prawie. W zamian oczekujemy odrobiny kreatywności i zwariowanych pomysłów.

Z okazji Prima Aprilis na większości serwisów internetowych możecie trafić na wiele normalnie niespotykanych sytuacji. Nie inaczej jest w Sklepie GRY-OnLine. Tylko dzisiaj przeglądając karty produktów znajdziecie takie gry, które z łatwością będziecie mogli zgarnąć za darmo. Prawie. W zamian oczekujemy odrobiny kreatywności i zwariowanych pomysłów.

Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście mini-konkursów, w których do wygrania są znane i popularne gry. Przeszukując zasoby Sklepu GRY-OnLine znajdziecie na kartach produktów zadania, wymagające od was nieco wyobraźni i poświęcenia chwili czasu.

Część z konkursów przeznaczona jest wyłącznie dla klientów Sklepu, którzy w przeszłości zakupili już jakieś produkty. Niemniej wszyscy ci, którzy do tej pory nie korzystali z naszej oferty, również znajdą coś dla siebie.

Na polowanie i przesłanie swoich prac macie czas do końca dzisiejszego dnia. Rozstrzygnięcie wszystkich konkursów i podanie zwycięzców nastąpi jutro.