Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2012, 18:12

autor: Adrian Werner

Silent Hill: Downpour - piętnastominutowy zapis rozgrywki

W sieci pojawił się nowy filmik z Silent Hill: Downpour. Zawarto w nim piętnaście minut zapisu rozgrywki.

Serwis Games Radar przygotował materiał video, który powinien zainteresować wszystkich graczy czekających na premierę Silent Hill: Downpour. W trakcie prawie piętnastominutowego zapisu z rozgrywki możemy zobaczyć wiele elementów zapowiadanych od dawna przez twórców.

Autorzy obiecują znacznie większą swobodę eksploracji tytułowego miasteczka. Dokładnie przeszukując dostępne lokacje gracze natkną się na masę zadań pobocznych, jak również znacząco poszerzą swoją wiedzę na temat fabuły gry. Powrócą oddzielne poziomy trudności dla walki i zagadek, dzięki czemu każdy dopasuje sobie grę do własnych preferencji.

Materiał video pozwala dobrze przyjrzeć się minimalistycznemu interfejsowi. Na ekranie nie pojawi się żaden pasek życia i zamiast tego o stanie zdrowie bohatera informować będzie wygląd jego ubrania. W scenariuszy dużą rolę odegra woda. Jednym z przejawów tego będzie deszcz i podczas intensywnych opadów na ulice Silent Hill wypełźnie więcej maszkar.

Gra tworzona jest przez słowackie studio Vatra Games z myślą o konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Premiera zapowiadana jest na 6 marca tego roku. Od pewnego czasu krążą plotki o wersji pecetowej, ale na razie nie zostały one potwierdzone.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Silent Hill: Downpour

Silent Hill: Downpour