Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2011, 11:40

autor: Sarge

Sieciowa rozgrywka w grze The Elder Scrolls V: Skyrim za sprawą fanowskiego moda

Fani gry The Elder Scrolls V: Skyrim przygotowali kolejną, ciekawą modyfikację do pecetowej wersji produkcji studia Bethesda Softworks. Skyrim Online dodaje możliwość sieciowej rozgrywki z innymi graczami.

Jedną z największych zalet pecetowej wersji gry The Elder Scrolls V: Skyrim jest możliwość instalowania różnego rodzaju modyfikacji wpływających na rozgrywkę. Najnowsze dzieło fanów o nazwie Skyrim Online pozwala na sieciową zabawę z innymi graczami.

Mod jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju i obecnie niewiele rzeczy odpowiednio działa. Już teraz jednak osoba hostująca rozgrywkę może zapraszać innych do wspólnej gry. Film prezentujący działanie moda pokazuje, że jest jeszcze wiele elementów do poprawy – m.in. animacja postaci sterowanych przez graczy dołączających do zabawy.

Na oficjalnej stronie Skyrim Online znajdziecie wszelkie informacje na temat modyfikacji, a także instrukcję instalacji. Należy mieć na uwadze, że jest to dopiero rozwijany projekt, więc na razie można go raczej sprawdzić jedynie w celach testowych. Sensowna rozgrywka będzie ewentualnie możliwa, gdy twórcy dopracują wszystkie aspekty.

Gra The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutowała na rynku 11 listopada bieżącego roku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety. Tytuł został wydany w naszym kraju przez firmę Cenega po angielsku na konsolach i w pełnej polskiej wersji językowej na PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.