Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2015, 16:48

autor: Góral

Shards of War - MOBA twórców Drakensang Online z nową aktualizacją (druga mapa i kolejny Sentinel)

Studio Bigpoint udostępniło nową aktualizację gry MOBA Shards of War. Do produkcji wprowadzono drugą mapę Meridian Gate oraz osiemnastego Sentinela o nazwie Decima. Wojowniczka kontroluje satelitę, którą może atakować przeciwników i leczyć przyjaciół.

Studio Bigpoint poinformowało w przesłanej wiadomości prasowej o najnowszej aktualizacji gry MOBA Shards of War. Najważniejszym dodatkiem jest druga mapa nazwana Meridian Gate. Jest to pole walki znajdujące się na dachach budynków w lokacji Prime Shard. Zadaniem graczy podczas zabawy na niej jest oczywiście zniszczenie bazy przeciwnika, zaś „kwatera główna, drony i wieże zostały zmodyfikowane i nawiązują do korporacyjnej wojny pomiędzy Aether oraz Spiral Directive”. Dodatkowo twórcy wprowadzili nowe elementy. Drony bateryjne to swego rodzaju nagroda otrzymywana podczas walki, jeżeli bowiem zniszczymy trzy z nich, to będziemy mogli włączyć mech-skafander Gracze wyposażeni w ten sprzęt otrzymują dostęp do nowych umiejętności i potężnego działa.

Kolejną nowością najnowszej aktualizacji Shards of War jest osiemnasty Sentinel – Decima. Z opisu twórców wynika, że jest to jednostka wsparcia, kontrolująca satelitę. Dzięki niej zadajemy obrażenia wybranemu przeciwnikowi lub grupce wrogów, którzy znajdują się w zasięgu działania zdolności Helio-skaner. Ponadto Decima może uzdrawiać towarzyszy w określonej strefie, dzięki umiejętności Córka Światłości.

Shards of War - osiemnasty Sentinel Decima. - Shards of War - MOBA twórców Drakensang Online z nową aktualizacją (druga mapa i kolejny Sentinel) - wiadomość - 2015-05-12
Shards of War - osiemnasty Sentinel Decima.
Shards of War w skrócie:
  • Gatunek: MOBA
  • Deweloper: Bigpoint
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Inne: tytuł dostępny za darmo na oficjalnej stronie

Krótko pisząc, fani produkcji mają się z czego cieszyć, a osobom, które nie słyszały jeszcze o Shards of War należy się kilka słów wyjaśnienia. Jest to darmowa produkcja autorstwa studia Bigpoint, znanego m.in. z Drakensang Online. Tytuł reprezentuje gatunek MOBA, a więc jest konkurentem gier typu Dota 2 i League of Legends.

Produkcja osadzona jest w realiach science-fiction, a mecze, w których walczą dwie ekipy po 5 osób każda, trwają około 20 minut. Podczas zabawy wykorzystujemy umiejętności jednego z 18 Sentinelów, a celem rozgrywki jest oczywiście zniszczenie kwatery głównej przeciwników.

Shards of War - MOBA twórców Drakensang Online z nową aktualizacją (druga mapa i kolejny Sentinel) - ilustracja #2
Shards of War - MOBA twórców Drakensang Online z nową aktualizacją (druga mapa i kolejny Sentinel) - ilustracja #3

By dowiedzieć się więcej o Shards of War, zapraszamy Was do działu Multigier, gdzie znajdziecie więcej najnowszych, darmowych tytułów.