Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2015, 16:48

autor: Góral

Shards of War - MOBA twórców Drakensang Online z nową aktualizacją (druga mapa i kolejny Sentinel)

Studio Bigpoint udostępniło nową aktualizację gry MOBA Shards of War. Do produkcji wprowadzono drugą mapę Meridian Gate oraz osiemnastego Sentinela o nazwie Decima. Wojowniczka kontroluje satelitę, którą może atakować przeciwników i leczyć przyjaciół.

Studio Bigpoint poinformowało w przesłanej wiadomości prasowej o najnowszej aktualizacji gry MOBA Shards of War. Najważniejszym dodatkiem jest druga mapa nazwana Meridian Gate. Jest to pole walki znajdujące się na dachach budynków w lokacji Prime Shard. Zadaniem graczy podczas zabawy na niej jest oczywiście zniszczenie bazy przeciwnika, zaś „kwatera główna, drony i wieże zostały zmodyfikowane i nawiązują do korporacyjnej wojny pomiędzy Aether oraz Spiral Directive”. Dodatkowo twórcy wprowadzili nowe elementy. Drony bateryjne to swego rodzaju nagroda otrzymywana podczas walki, jeżeli bowiem zniszczymy trzy z nich, to będziemy mogli włączyć mech-skafander Gracze wyposażeni w ten sprzęt otrzymują dostęp do nowych umiejętności i potężnego działa.

Kolejną nowością najnowszej aktualizacji Shards of War jest osiemnasty Sentinel – Decima. Z opisu twórców wynika, że jest to jednostka wsparcia, kontrolująca satelitę. Dzięki niej zadajemy obrażenia wybranemu przeciwnikowi lub grupce wrogów, którzy znajdują się w zasięgu działania zdolności Helio-skaner. Ponadto Decima może uzdrawiać towarzyszy w określonej strefie, dzięki umiejętności Córka Światłości.

Shards of War - osiemnasty Sentinel Decima. - Shards of War - MOBA twórców Drakensang Online z nową aktualizacją (druga mapa i kolejny Sentinel) - wiadomość - 2015-05-12
Shards of War - osiemnasty Sentinel Decima.
Shards of War w skrócie:
  • Gatunek: MOBA
  • Deweloper: Bigpoint
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Inne: tytuł dostępny za darmo na oficjalnej stronie

Krótko pisząc, fani produkcji mają się z czego cieszyć, a osobom, które nie słyszały jeszcze o Shards of War należy się kilka słów wyjaśnienia. Jest to darmowa produkcja autorstwa studia Bigpoint, znanego m.in. z Drakensang Online. Tytuł reprezentuje gatunek MOBA, a więc jest konkurentem gier typu Dota 2 i League of Legends.

Produkcja osadzona jest w realiach science-fiction, a mecze, w których walczą dwie ekipy po 5 osób każda, trwają około 20 minut. Podczas zabawy wykorzystujemy umiejętności jednego z 18 Sentinelów, a celem rozgrywki jest oczywiście zniszczenie kwatery głównej przeciwników.

Shards of War - MOBA twórców Drakensang Online z nową aktualizacją (druga mapa i kolejny Sentinel) - ilustracja #2
Shards of War - MOBA twórców Drakensang Online z nową aktualizacją (druga mapa i kolejny Sentinel) - ilustracja #3

By dowiedzieć się więcej o Shards of War, zapraszamy Was do działu Multigier, gdzie znajdziecie więcej najnowszych, darmowych tytułów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Shards of War

Shards of War