Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2021, 09:34

autor: Aquma

Serwery Star Wars Battlefront 2 są oblężone

Dzięki darmowym egzemplarzom zdobytym przez licznych graczy w Epic Games Store strzelanka Star Wars: Battlefront 2 zyskała drugie życie. Wzrost aktywności na serwerach jest tak duży, że infrastruktura sieciowa niezbyt sobie z nim radzi.

W SKRÓCIE:

  1. darmowe egzemplarze na EGS przyczyniły się do ożywienia Star Wars: Battlefront 2;
  2. zainteresowanie wzrosło tak mocno, że pojawiły się problemy z serwerami.

Od czasu udostępnienia darmowej kopii Star Wars: Battlefront II na platformie Epic Games Store liczba graczy w tej produkcji wzrosła tak mocno, że serwery nie wytrzymują. W rezultacie próbujący się zalogować użytkownicy często natrafiają na błędy o komunikatach 623, 918 oraz 712, powiązane właśnie z problemami z infrastrukturą sieciową.

W późniejszym tweecie poinformowano, że problemy zostały wyeliminowane (choć część graczy nadal narzeka, że nie może się zalogować).

Darmowy egzemplarz Star Wars: Battlefront 2 można odebrać do 21 stycznia. Warto odnotować, że wersja gry, którą można zdobyć to tak zwana Celebration Edition, która obejmuje całą stworzoną zawartość, aż do aktualizacji powiązanej z filmem Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie z 2019 roku (dotyczy to także przedmiotów kosmetycznych).

Czy promocja w EGS realnie wydłuży żywotność wydanej w listopadzie 2017 roku produkcji studia EA DICE? Na razie trudno powiedzieć – niewykluczone, że część graczy zainstaluje ją tylko na chwilę, a potem szybko o niej zapomni. Na razie jednak tytuł cieszy się sporą popularnością. To świetna okazja, żeby ponownie zanurzyć się w świecie Gwiezdnych wojen – szczególnie, że po aktualizacjach i zmianach SW: Battlefront 2 jest całkiem udaną strzelanką.

  1. Recenzja gry Star Wars: Battlefront II – blasterem w stopę
  2. Star Wars: Battlefront 2 – poradnik
  3. Star Wars: Battlefront 2 – strona oficjalna