Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2021, 10:23

autor: Aquma

Control już za kilka dni w Xbox Game Pass PC

Od 22 stycznia subskrybenci usługi Xbox Game Pass PC będą mogli zagrać w strzelankę Control stworzoną przez studio Remedy Entertainment.

W SKRÓCIE:

  1. Control 22 stycznia trafi do usługi Xbox Game Pass PC;
  2. gra Remedy Entertainment zadebiutuje w komputerowym wariancie usługi półtora miesiąca po premierze w konsolowej wersji.

Firma Microsoft poinformowała, że 22 stycznia w pecetowej wersji usługi Xbox Game Pass zadebiutuje najnowsza strzelanka od studia Remedy Entertainment, czyli Control.

Subskrybenci konsolowego Game Passa mogą grać w Control już od 3 grudnia zeszłego roku. Posiadacze pecetów czekali na tę przyjemność o ponad półtora miesiąca dłużej. Mimo wszystko warto, bo jest to tytuł bardzo udany, choć z uwagi na nietypowy klimat zapewne nie trafi w gusta wszystkich graczy (za to fani Z Archiwum X oraz twórczości Davida Lyncha powinni poczuć się jak w domu).

Na koniec warto zaznaczyć, że w przypadku konsol wydanie Control dostępne w usłudze Xbox Game Pass jest pozbawione DLC – chcąc ograć wszystko, musimy dokupić dodatki w sklepie Microsoftu (przepustka sezonowa kosztuje 56,24 zł, ale mamy też opcję nabycia obydwu rozszerzeń osobno – wówczas za każde trzeba zapłacić 38,24 zł, przy czym wszystkie podane ceny uwzględniają rabat dla subskrybentów Game Passa). Na komputerach z pewnością będzie tak samo.

  1. Recenzja Control – nie interesuje Was ta gra? Popełniacie duży błąd
  2. Control – poradnik
  3. Control – strona oficjalna