Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 stycznia 2021, 12:36

Star Wars Battlefront 2 za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś w Epic Games Store można za darmo zdobyć Star Wars: Battlefront II w Edycji Świątecznej. Grę można odebrać do przyszłego czwartku.

Aktualizacja: Pozostało jedynie kilka godzin na odebranie darmowej kopii Star Wars: Battlefront II. Należy pamiętać, że przez akcję tytuł przeżywa renesans, który zaowocował prawdziwym oblężeniem serwerów gry. Po 17:00 pojawi się natomiast kolejna bezpłatna produkcja – Galactic Civilizations III.

Na platformie Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa gra. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jest to Star Wars: Battlefront II w Edycji Świątecznej. Zainteresowani zdobyciem tytułu mają szansę przypisać go do swoich kont do 21 stycznia do godziny 17:00 czasu polskiego. Jednocześnie ujawniona została kolejna bezpłatna produkcja. Jest nią Galactic Civilizations III.

  1. Star Wars: Battlefront II w Epic Games Store

Star Wars: Battlefront II to skupiony na rozgrywkach wieloosobowych FPS/TPS osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen. Tytuł w okolicach premiery spotkał się z ogromną krytyką, wynikającą z inwazyjnego systemu mikrotransakcji. Przełożyło się to na umiarkowanie ciepły odbiór – w serwisie Metacritic średnia ocen wersji PC wynosi 65%. Z czasem EA wycofało się jednak z agresywnego systemu lootboxów, wprowadzając możliwość zakupu jedynie obiektów kosmetycznych.

Warto pamiętać, że ostatnio panuje duże poruszenie związane z grami osadzonymi w świecie Gwiezdnych wojen. Kilka dni temu pojawiły się informacje, które mogą sugerować, że Star Wars: Battlefront 3 znajduje się w produkcji. Dodatkowo Disney zdecydował się wskrzesić Lucasfilm Games. Zapowiedziano również, że Ubisoft pracuje nad produkcją osadzoną w tym uniwersum. W związku z tym EA straciło monopol na wydawanie gier na licencji.

  1. Star Wars Battlefront 2 - poradnik do gry

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.