Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2021, 12:10

autor: Aquma

Mod do Cyberpunk 2077 dodaje cyberręce i wygląda świetnie

W sieci pojawił się kolejny interesujący mod do gry Cyberpunk 2077 – Arasaka Cyberarms. Dodaje on świetnie prezentujące się cybernetyczne ręce.

W SKRÓCIE:

  1. mod Arasaka Cyberarms do Cyberpunka 2077 pozwala wyposażyć swoją postać w cybernetyczne ręce używane przez niektórych bohaterów niezależnych;
  2. modyfikacja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony społeczności.

Użytkownik o ksywie Aanderz stworzył ciekawą modyfikację do gry Cyberpunk 2077, nazwaną Arasaka Cyberarms. Pozwala ona zastąpić ręce V fajnie prezentującymi się protezami, z których korzystają niektórzy bohaterowie niezależni. Kończyny są dostępne w kilku wariantach, uwzględniających zamontowane wszczepy, takie jak ostrza modliszkowe czy monostruna. Mamy nawet dostęp do unikatowej wersji używanej przez jedną z postaci z głównego wątku fabularnego. Mod możecie pobrać z serwisu NexusMods.

Omawiana modyfikacja jest propozycją o tyle ciekawą, że jednym z często wysuwanych zarzutów wobec Cyberpunka 2077 jest fakt, że w produkcji studia CD Projekt RED brakuje opcji dostosowania wyglądu postaci – zostajemy z tym, co wybierzemy zaczynając grę. Chodzi tu zarówno o kwestie takie, jak fryzura czy tatuaże, jak i dostęp do wszczepów o charakterze czysto kosmetycznym. W świecie gry możemy napotkać licznych bohaterów o naprawdę unikatowej aparycji, ale nie mamy możliwości zmodyfikowania w podobny sposób wyglądu V.

Mod spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony społeczności zgromadzonej m.in. na forum Reddit. Wielu użytkowników podkreśla, że tego typu rzeczy powinny być częścią podstawowej gry.

O rany, nadchodzą. Gra wyszła nieco ponad miesiąc temu, a już widzimy takie niesamowite mody, jak ten! Nie mogę się doczekać, aż pojawią się oficjalne narzędzia modderskie – napisał PersnlRspnsblity2077.

To zdumiewające, że takich rzeczy nie ma w grze. Chcę mieć ciało w całości zrobione z chromu – zauważył bigdaddypimpilicious.

Jeśli interesują Was podobne modyfikacje kosmetyczne, a gracie żeńską wersją V, sprawdźcie też Chrome Female V.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Cyberpunk 2077 – poradnik
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 – strona oficjalna