Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 września 2021, 18:12

Serie Postal i Mafia w nowym Humble Bundle

W Humble Store trwa sprzedaż paczki Humble Be The Bad Guy Bundle. W pakiecie znajdziemy między innymi Dungeons 3 oraz gry z serii Postal i Mafia.

Do 29 września w Humble Store możecie nabyć Humble Be The Bad Guy Bundle. Dzięki niemu za niewielką cenę można kupić szereg gier. Zawartość paczki została podzielona na trzy progi cenowe.

  1. Humble Be The Bad Guy Bundle

Minimum 1 euro (ok. 4,60 zł):

  1. Postal Redux

Więcej niż średnia, która obecnie wynosi 10,37 euro (ok. 47 zł):

  1. zawartość z poprzedniego progu
  2. Dungeons 3
  3. Postal 2 + Paradise Lost DLC

Minimum 10,96 euro (ok. 50 zł):

  1. zawartość z poprzednich progów
  2. Legend of Keepers: Career of a Dungeon Manager
  3. Mafia II: Definitive Edition
  4. Mafia III: Definitive Edition

Należy pamiętać, że wszystkie powyższe gry otrzymacie w postaci kluczy Steam. Zgodnie z tradycją, część zysków ze sprzedaży paczki może zostać przekazana na cele charytatywne – kupujący sami decydują, ile pieniędzy trafi do danej organizacji. W tym przypadku pieniądze powędrują do Women in Games International.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.