Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 listopada 2019, 20:22

autor: Bartosz "qjin" Woldański

Serial Cleaner za darmo w Humble Store

Sklep Humble udostępnił za darmo kolejną grę. Tym razem padło na Serial Cleaner od polskiego studia iFun4all. Na zgarnięcie kodu do platformy Steam macie parę dni.

Macie szansę zgarnąć za darmo Serial Cleaner tylko przez parę dni. - Serial Cleaner za darmo w Humble Store - wiadomość - 2019-11-21
Macie szansę zgarnąć za darmo Serial Cleaner tylko przez parę dni.

Użytkownicy Humble Store, którzy udadzą się na tę stronę i zapiszą się do newslettera, otrzymają kolejną grę za darmo. Jest nią Serial Cleaner. Oferta ważna jest przez trzy doby, chyba że darmowy nakład zostanie wcześniej wyczerpany. Humble Store ograniczyło liczbę kopii do jednej dla jednego użytkownika, by więcej osób mogło skorzystać z promocji. Po weryfikacji transakcji otrzymacie dostęp do klucza aktywacyjnego do platformy Steam. Osoby, które miały wcześniej Serial Cleaner na swoim koncie Humble Bundle, nie dostaną dodatkowego prezentu z grą, który mogliby przekazać komuś innemu. Kod należy aktywować na Steamie do 28 listopada.

Serial Cleaner to hybryda dwumiarowej gry akcji i skradanki w gangsterskim klimacie Ameryki z lat 70. XX wieku. To tytuł od polskiego studia iFun4all, który ukazał się w sprzedaży w lipcu 2017 roku, a więc jest jeszcze stosunkowo młody. Oferta jest ograniczona czasowo, więc trzeba się spieszyć. Dzisiaj również możecie zgarnąć za darmo Bad North w Epic Games Store.