Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 września 2019, 11:05

autor: Froozyy

Schwarzenegger trolluje Stallone'a, poszło o noże

Podczas obchodów tzw. Rambo Day Sylvester Stallone zaprezentował nóż myśliwski, którego używał na planie filmu Rambo 5: Ostatnia Krew, a który teraz zostanie sprzedany na cel charytatywny. Jego przyjaciel po fachu, Arnold Schwarzenegger, wykorzystał tę okazję, aby pokazać światu, który z aktorów ma większy sprzęt.

To który z aktorów ma lepszy nóż? - Schwarzenegger trolluje Stallone'a, poszło o noże - wiadomość - 2019-09-19
To który z aktorów ma lepszy nóż?

Najnowsza odsłona przygód Rambo, czyli Rambo 5: Ostatnia Krew, trafi jutro do kin. Z kolei wczoraj odtwórca głównej roli, Sylvester Stallone, świętował nadchodzącą premierę tytułu podczas tzw. Rambo Day. Aktor zaprezentował tam prawie 40-centymetrowy nóż myśliwski używany na planie filmowym, a który teraz ma zostać sprzedany. Warto dodać, że na ostrzu noża widnieje także autograf Stallone’a, więc jest to niewątpliwie gratka dla wielu fanów serii Rambo. Kwota ze sprzedaży będzie w całości przeznaczona na wybrany cel charytatywny w Cardiff.

Cała sytuacja nie uszła uwadze jego koledze po fachu – Arnoldowi Schwarzeneggerowi – który na swoim Twitterze skromnie udowodnił, kto z dwójki aktorów ma większy sprzęt.

Arnold na początku wyraził podziw dla noża Stallone’a, jednak chwilę później wyciągnął swój, którego używał na planie Predatora w 1987 roku. Na ostrzu również można zauważyć jego autograf i nietrudno się domyślić, że aktor także przeznaczy go na jakiś cel charytatywny. Arnold stwierdził, że jego nóż jest tylko trochę większy niż Stallone’a, ale poradził przyjacielowi, żeby ten w ogóle się tym nie przejmował. Na sam koniec już poważniejszym tonem życzył powodzenia Stallone’owi podczas premiery jego nadchodzącego filmu. Ten nie pozostał mu dłużny i w odpowiedzi na swoim Twitterze podziękował i stwierdził, że jego nóż zawsze będzie ostrzejszy niż noż Schwarzeneggera.

Przypominamy jeszcze raz, że Rambo 5: Ostatnia Krew będzie miał swoją premierę 20 września, czyli już jutro. W najnowszej odsłonie cyklu główny bohater zostanie zmuszony do przerwania swojego spokojnego życia na farmie i spróbuje uratować córkę jednej ze swoich pracownic. Warto również dodać, że Rambo 5 ma być ostatnią częścią tej 37-letniej serii.