Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2001, 10:44

autor: Fajek

Salt Lake 2002 już w styczniu

Za niecałe 3 miesiące rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Salt Lake City. Z tej okazji firma Attention to Detail zdecydowała się stworzyć jedyną oficjalną grę tej imprezy. Jej dystrybucją w Polsce zajmie się forma IM Group, a sama gra będzie w całości po polsku.

Za niecałe 3 miesiące rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Salt Lake City. Z tej okazji firma Attention to Detail zdecydowała się stworzyć jedyną oficjalną grę tej imprezy. Jej dystrybucją w Polsce zajmie się forma IM Group, a gra będzie w całości po polsku.

Salt Lake 2002 to realistyczna gra sportowa, której tematem są Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2002 odbywające się w USA. Każdy gracz może poczuć realizm sześciu olimpijskich konkurencji zimowych, rozgrywanych na autentycznie odwzorowanych trasach olimpijskich. Postacie sportowców są dokładnie animowane, a rywalizacja ukazywana w formie realistycznej prezentacji telewizyjnej. Tryb gry wieloosobowej pozwala na rywalizację między graczami w czasie rzeczywistym.

Gra posiada oficjalną licencję Zimowej Olimpiady 2002 w Salt Lake City. Znajdzie się w niej 16 krajów biorących udział w olimpiadzie, każdy reprezentowany w 6 dyscyplinach: bieg zjazdowy mężczyzn, slalom kobiet, bobsleje dwuosobowe, skoki narciarskie, slalom gigant na snowboardzie oraz akrobacje powietrzne w stylu dowolnym.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Salt Lake 2002

Salt Lake 2002