Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2017, 09:36

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Saints Row IV w darmowym weekendzie na Steamie

Studio Volition udostępniło grę Saints Row IV w ramach darmowego weekendu na Steamie. Do niedzieli do godziny 21:00 możecie bawić się rzeczoną produkcją, a także kupić ją w promocyjnej cenie.

Saints Row IV już nie raz gościło w rozmaitych promocjach, niedawno pojawiło się w ramach paczki Humble Bundle, a swego czasu można w nie było zagrać za darmo podczas jednego z weekendów na Steamie. Ostatnie z wymienionych wydarzeń właśnie doczekało się powtórki. Do niedzieli do godziny 21:00 czasu polskiego możecie bawić się tytułem studia Volition bez ponoszenia żadnych kosztów. Produkcja doczekała się też sporej przeceny – przez kilka najbliższych dni kupicie ją za 3,74 euro, czyli około 16 zł. Oprócz tego w promocji dostępne jest także wydanie Game of the Century Edition, wycenione na 3,99 euro (około 17 zł). Z oferty skorzystacie udając się na Steama.

Czas zacząć imprezę, bo Saints Row IV dostępne jest za darmo do niedzieli. - Saints Row IV w darmowym weekendzie na Steamie - wiadomość - 2017-08-11
Czas zacząć imprezę, bo Saints Row IV dostępne jest za darmo do niedzieli.

Saints Row IV to jak na razie ostatnia gra studia Volition, nie licząc oczywiście samodzielnego dodatku Gat out of Hell. 15 sierpnia na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC-tach ukaże się jednak nowa produkcja firmy, zatytułowana Agents of Mayhem. Będzie to kolejny sandbox, ale zrealizowany w stylu typowym dla tego dewelopera. Podczas zabawy poznamy losy superagentów z organizacji M.A.Y.H.E.M., którzy muszą stawić czoła superzłoczyńcom z L.E.G.I.O.N.

Tytuł ma być zwariowaną trzecioosobową strzelanką. Przed misjami będziemy wybierać trzyosobowe drużyny agentów, pomiędzy którymi mamy się przełączać w trakcie walki. Oczywiście jedni dysponować mają dużą siłą ognia, drudzy będą nieźli w skradaniu się itd. Odpowiednie dobranie członków ekipy zaważy więc na sposobie rozgrywki. Zabawa opierać ma się głównie na strzelaniu, choć oczywiście nie zabraknie eksploracji, w tym przy użyciu dostępnych pojazdów.