Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2013, 17:12

autor: qjin

Saints Row IV na ponad 9-minutowym materiale wideo

Do sieci trafił świeży materiał za zamkniętych drzwi z targów E3 w Los Angeles. Zapis rozgrywki komentuje Jim Boone, starszy producent w studiu Volition. Duża dawka absurdu gwarantowana – fani serii nie mają czego się obawiać. To starzy, dobrzy Święci.

Premiera Saints Row IV zbliża się nieuchronnie, a co za tym idzie – gra w ostatnich tygodniach jest coraz chętniej i częściej promowana. Solidny materiał wideo udostępniono miesiąc przed targami E3, ale jeszcze więcej atrakcji przechowywano specjalnie na wydarzenie w Mieście Aniołów. Dziś studio Volition, twórcy serii Saints Row, podzielili się niespełna 10-minutowym fragmentem rozgrywki, który był prezentowany dziennikarzom za zamkniętymi drzwiami na E3.

W nowej odsłonie serii Saints Row wcielimy się w… prezydenta Stanów Zjednoczonych - Saints Row IV na nowym materiale wideo - wiadomość - 2013-06-28
W nowej odsłonie serii Saints Row wcielimy się w… prezydenta Stanów Zjednoczonych

Nagranie zostało okraszone komentarzem Jima Boone’a, jednego z głównych producentów z Volition Inc. Materiał rozpoczyna się wizytą w Białym Domu, gdzie bohater gry sprawuje… rządy. Na ekranie przewijają się znane z „trójki” postacie, z Kinzie i Shaundi na czele. Spokojna rozmowa między bohaterami Saints Row IV zamienia się nagle w pobojowisko. Sprawcą całego zamieszania jest Zinyak, lider kosmitów (Zin Empire) – czyli główny szwarccharakter nowej odsłony cyklu. Film to początkowy etap rozgrywki i nakreśla wyraźnie, czego można spodziewać się po fabule „czwórki”.

Ufoki będą głównym celem Świętych - Saints Row IV na nowym materiale wideo - wiadomość - 2013-06-28
Ufoki będą głównym celem Świętych

W dalszym fragmencie materiału wideo trwa wesoła jatka na ekranie, tak jak do tego przyzwyczaiła nas seria Świętych. Od czasu do czasu będziemy mogli wykorzystać nie tylko standardowe wyposażenie, ale w walce z obcymi wspomoże nas również cięższy arsenał, taki jak ogromne działo postawione przed wejściem do Białego Domu. Co więcej, w oskryptowanych scenach pojawią się sekwencje QTE, w których należy użyć wyświetlanego na ekranie przycisku w odpowiednim momencie.

Czasem użyjemy mocniejszego argumentu - Saints Row IV na nowym materiale wideo - wiadomość - 2013-06-28
Czasem użyjemy mocniejszego argumentu

Na koniec demonstracji dema z E3 Boone przedstawia specjalne zdolności, w jakie zostanie wyposażony gracz – zabawa będzie obfitować w tony absurdu, co do tego nie ma wątpliwości. Więcej o nadnaturalnych mocach bohatera i unikatowych spluwach dowiecie się z tego newsa, a o samej grze szerzej przeczytacie z naszych wrażeń prosto z targów E3. Zapraszamy również do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanym przez ekipę z tvgry.pl:

Z ufokami w Saints Row IV zmierzymy się 23 sierpnia 2013 roku na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Tytuł będzie dostępny także w specjalnej edycji „dubstepowej” – po szczegóły odsyłamy Was tutaj.