Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2010, 09:20

autor: Adrian Werner

Ruszyły zapisy na beta testy Tactical Intervention

Można już rejestrować się na zamknięte testy gry Tactical Intervention – nowej strzelaniny twórcy legendarnego Counter-Strike. Dowiedzieliśmy się ponadto kiedy dokładnie ruszy beta, oraz jakiego sprzętu będzie wymagać.

Ruszyły zapisy na zamknięte testy gry Tactical Intervention – nowej strzelaniny twórcy legendarnego Counter-Strike. Dowiedzieliśmy się ponadto, kiedy dokładnie ruszy beta oraz jakiego sprzętu będzie wymagać.

 

Ruszyły zapisy na beta testy Tactical Intervention - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że Tactical Intervention to sieciowy FPS, którego twórcą jest Minh Le, jeden z pomysłodawców marki Counter-Strike. W grze zetrą się siły terrorystów oraz oddziałów antyterrorystycznych. Całość hula na mocno zmodyfikowanej wersji silnika Source. Zainteresowani wzięciem udziału w testach powinni zarejestrować się na oficjalnej stronie i trzymać kciuki za swoje powodzenie do 28 maja, wtedy bowiem oficjalnie ruszy zamknięta beta. Wypuszczono ponadto nowy filmik pokazujący fragmenty rozgrywki:

W ramach przygotowania do startu testów warto sprawdzić, czy nasz sprzęt da radę to wszystko udźwignąć:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Pentium 4 2.0 GHz lub podobny AMD
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta grafiki: GeForce 6200 / Radeon 9200

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Pentium 4 2.4 GHz lub podobny AMD
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta grafiki: GeForce 7200 / Radeon 9550

Jak widać Tactical Intervention będzie mieć wręcz śmiesznie niskie wymagania sprzętowe. Więc raczej nikt z was nie powinien mieć pod tym względem problemów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.