Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Tactical Intervention (PC)
OkładkaTactical Intervention (PC)

Tactical Intervention PC

Tactical Intervention to sieciowa strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP) wyprodukowana przez Minha Le, jednego z twórców marki Counter-Strike. Akcja gry koncentruje się na zmaganiach terrorystów oraz oddziałów antyterrorystycznych.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | FPS | sieciowe | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tactical Intervention Premiera PC

28marca2013

producent: FIX Korea wydawca: 1337 Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Tactical Intervention to sieciowa strzelanina, w której akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Jej twórcą jest Minh Le, jeden z pomysłodawców marki Counter-Strike. W grze uczestniczymy w starciach oddziałów antyterrorystycznych z terrorystami. Produkcja powstała w oparciu o mocno zmodyfikowany silnik Source, znany m.in. z Half-Life 2. Jest oferowana w modelu free to play, z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Tactical Intervention wyróżnia się na tle innych sieciowych shooterów realistycznym podejściem do tematu. Produkcja pozwala wcielić się w członków najbardziej znanych grup antyterrorystycznych i wziąć udział w akcjach wymierzonych przeciwko fikcyjnym organizacjom terrorystycznym.

Gracze toczą rywalizację na realistycznych mapach, mieszczących się m.in. w brytyjskim centrum handlowym, na placu budowy w Jerozolimie oraz na francuskiej autostradzie. W przeciwieństwie do innych strzelanek, lokacje nie są wyludnione i puste. Na mapach znaleźć można samochody cywilów, przechodniów, stających się mimowolnymi aktorami spektaklu, czy też zwierzęta. Wprowadza to do gry element losowości.

Zwycięstwo w Tactical Intervention uzależnione jest nie tylko od refleksu gracza, wprawnego oka i współpracy całej drużyny, ale też umiejętnego korzystania z elementów otoczenia. Tym bardziej, że wszystkie obiekty znajdujące się na mapach są podatne na destrukcję. Żadna osłona nie jest tu zatem do końca bezpieczna.

Zmagania toczą się w dwóch trybach rozgrywki: Team Deathmatch i Mission. O ile w pierwszym chodzi przede wszystkim o rywalizację, o tyle w drugiej opcji nadrzędnym zadaniem dla obu grup graczy jest realizacja wcześniej założonych celów misji. Pomaga w tym obszerny arsenał, składający się z istniejących w rzeczywistości rodzajów broni. Każdą z nich można odpowiednio skonfigurować, używając do tego celu szeregu dodatkowych akcesoriów i przystawek.

Gra Tactical Intervention działa na bazie silnika graficznego Source, stworzonego przez firmę Valve Software. Pozwolił on wygenerować realistyczne i obszerne mapy, z podatnym na zniszczenia otoczeniem.

Ostatnia modyfikacja 25 czerwca 2010

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 120 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 101 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Tactical Intervention: 16+

Tactical Intervention Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7