Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2013, 19:56

autor: Góral

Rozpoczęły się otwarte beta testy gry Tactical Intervention. Niestety, Europejczycy sobie nie pograją

Od wczoraj mieszkańcy Ameryki Północnej mogą bawić się w otwartej becie gry Tactical Intervention. My, a także mieszkańcy innych europejskich krajów, niestety sobie nie pogramy, gdyż na produkcję nałożono blokadę regionalną. Premiera pełnej wersji nastąpi 28 marca.

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o zapowiedzi otwartych beta testów gry Tactical Intervention. Minh Le, twórca projektu, słowa dotrzymał i od wczoraj każdy (prawie) zainteresowany może sprawdzić na własnej skórze co i jak.

W betę Tactical Intervention niestety sobie nie pogramy. - Rozpoczęły się otwarte beta testy gry Tactical Intervention. Niestety, Europejczycy sobie nie pograją - wiadomość - 2013-03-15
W betę Tactical Intervention niestety sobie nie pogramy.

By cieszyć się już teraz z nadchodzącej strzelanki, należy pobrać klienta OG Planet z tej strony. Niestety jest jeden, bardzo poważny problem – tytuł posiada blokadę regionalną i mogą się nim bawić jedynie mieszkańcy Ameryki Północnej. Prawdopodobnie kombinowanie z VPN może coś pomóc, ale oficjalnie Europejczycy muszą obejść się smakiem. Beta potrwa do 25 marca, a premiera pełnej wersji gry nastąpi 28 dnia tego samego miesiąca.

Po raz pierwszy o Tactical Intervention pisaliśmy w 2009 roku, kiedy to Minh Le wyjawił, że gra powstaje. Produkcja będzie sieciową strzelaniną, opartą na zmodyfikowanym silniku Source. Jednak jej największym atutem jest osoba Minha, który jest jednym z współproducentów kultowej produkcji - Counter-Strike. Tytuł oparty będzie na modelu biznesowym free-to-play.