Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2006, 08:07

Ruszyły zapisy na beta-testy gry Commander: Europe at War

Wszyscy chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury do beta-testów gry Commander: Europe at War, nad którą pracują połączone siły firm Slitherine Software oraz Firepower Entertainment.

Wszyscy chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury do beta-testów gry Commander: Europe at War, nad którą pracują połączone siły firm Slitherine Software oraz Firepower Entertainment.

Ruszyły zapisy na beta-testy gry Commander: Europe at War - ilustracja #1

Do testów, które rozpoczną się już w przyszłym miesiącu, zostanie wybrana mała grupa graczy. Przedstawiciele obu firm zaznaczają jednak, że po wyeliminowaniu najważniejszych błędów, z otwartymi ramionami przyjmą większą liczbę użytkowników. Szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku są jednak bardzo duże, gdyż twórcy chcieliby przetestować swoje dzieło pod kątem zróżnicowanych konfiguracji sprzętowych.

Aby zgłosić chęć udziału w beta-testach, należy zarejestrować się na stronie firmy Slitherine Software, ściągnąć formularz i wypełnić go, wpisując nazwę użytkownika zgodną z założonym wcześniej kontem. Oprócz podstawowych informacji, trzeba także udzielić informacji na temat konfiguracji komputera oraz odpowiedzieć na dwa pytania odnośnie dotychczasowego doświadczenia w beta-testach. Wypełniony dokument wysyłamy pod adres commanderbeta@slitherine.co.uk i cierpliwie czekamy na rozpatrzenie wniosku.

Ruszyły zapisy na beta-testy gry Commander: Europe at War - ilustracja #2

Fabuła gry Commander: Europe at War przenosi nas w realia II wojny światowej i pozwala stanąć na czele wojsk głównych stron konfliktu. Oznacza to, że dane nam jest pokierować siłami Aliantów odpierających pochód hitlerowskich armii, albo wprost przeciwnie – miażdżyć wrogów ku chwale III Rzeszy. Autorzy przygotowali sześć wielkich kampanii rozgrywających się na wszystkich krańcach świata. Wojenna zawierucha rzuca nas między innymi na teren Stanów Zjednoczonych Ameryki, do Afryki, Skandynawii, a nawet na Ural. Co więcej, bierzemy udział w największych bataliach tej wojny, na przykład operacji Barbarossa, lub lądowaniu wojsk sprzymierzonych w Normandii.

Więcej informacji na temat Commander: Europe at War znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Commander: Europe at War

Commander: Europe at War