Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 czerwca 2018, 10:30

autor: AlexB

Ruszyła wyprzedaż z okazji E3 na platformie Uplay

Z okazji nadchodzących targów E3 firma Ubisoft zorganizowała wielką wyprzedaż swoich gier na platformie Uplay. Od dziś do 18 czerwca można zakupić w atrakcyjniejszych cenach takie tytuły jak Assassin's Creed Orgins, Far Cry 5 czy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Targi E3 zbliżają się wielkimi krokami. Jedna z najważniejszych imprez branżowych w roku, a także dni bezpośrednio ją poprzedzające, stanowią niezwykle gorący okres, pełen plotek, spekulacji i, co najważniejsze, prezentacji i zapowiedzi nadchodzących produkcji. To wielkie święto gier stanowi również doskonały pretekst, by wystartować z wielkimi wyprzedażami. Na taki ruch zdecydowała się firma Ubisoft. Na jej platformie cyfrowej dystrybucji, Uplay, rozpoczęło się E3 Sale. W jego ramach można zakupić mnóstwo tytułów wyprodukowanych lub wydanych przez francuskiego giganta z rabatami dochodzącymi nawet do 80%. Wśród przecenionych gier znalazły się między innymi Assassin's Creed Orgins, Far Cry 5, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege czy For Honor. Szczególnie interesujące wydają się oferty na Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands oraz Tom Clancy's The Division. Można je zakupić z obniżką odpowiednio o 67% i 80%.

  1. Sklep Uplay
Najnowszą odsłonę cyklu Assassin’s Creed można obecnie zakupić za połowę ceny. - Ruszyła wyprzedaż z okazji E3 na platformie Uplay - wiadomość - 2018-06-05
Najnowszą odsłonę cyklu Assassin’s Creed można obecnie zakupić za połowę ceny.

Wyprzedaż na Uplay z okazji E3 zakończy się 18 czerwca. Poniżej znajdziecie subiektywną listę najbardziej interesujących ofert, jakie przygotowano w jej ramach.

E3 Sale w sklepie Uplay

Jeśli mało Wam promocji, to przypominamy, że wczoraj wystartowała wakacyjna wyprzedaż na platformie GOG.com. Więcej informacji na jej temat i o darmowej grze przeczytacie w tej wiadomości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.