Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 grudnia 2017, 09:35

autor: AlexB

Ruszyła świąteczna wyprzedaż na platformie Origin

Wystartowała świąteczna wyprzedaż na platformie Origin. Do 5 stycznia z rabatami sięgającymi 75% można zakupić takie gry jak Titanfall 2, Dragon Age: Inkwizycja, Unravel czy Battlefield 1.

Prezenty na święta już kupione? Jeśli tak, to mamy nadzieję, że w Waszych portfelach zostało jeszcze trochę zaskórniaków. Zaczyna się bowiem sezon wielkich wyprzedaży świątecznych na poszczególnych platformach dystrybucji cyfrowej. Tydzień temu informowaliśmy o rozpoczęciu promocji w serwisie GOG.com. Kilka godzin temu dołączył do niego Origin. Z okazji Bożego Narodzenia na platformie Electronic Arts można zakupić z rabatami dochodzącymi nawet do 75% mnóstwo znanych i docenionych przez wielu gier. W ofercie znalazły się takie pozycje, jak Titanfall 2, Dragon Age: Inkwizycja w wersji ze wszystkimi dodatkami, Battlefield 1, FIFA 18, Mass Effect: Andromeda, Unravel, czy niedawno wydane, kontrowersyjne Need for Speed: Payback oraz Star Wars: Battlefront II. Jest w czym wybierać, a warto wspomnieć, że jeszcze dziś ruszy zimowa wyprzedaż na Steamie. Nasze portfele nie mogą czuć się zatem bezpiecznie.

Choć pogoda za oknami niezbyt korzystna, od ofert na Originie może zrobić się gorąco. - Ruszyła świąteczna wyprzedaż na platformie Origin - wiadomość - 2017-12-21
Choć pogoda za oknami niezbyt korzystna, od ofert na Originie może zrobić się gorąco.

Wyprzedaż na Originie potrwa do 5 stycznia. Poniżej znajdziecie subiektywną listę najciekawszych ofert przygotowanych z jej okazji.

Wybrane ofert z wyprzedaży