Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2016, 10:50

autor: Meehow

Ruszyła jesienna wyprzedaż na GOG.com; Little Big Adventure 2 za darmo

W sklepie GOG.com trwa aktualnie jesienna wyprzedaż gier z różnych gatunków. Rabaty sięgają nawet 90% początkowej ceny.

W sklepie GOG.com – platformie dystrybucji cyfrowej należącej do firmy CD Projekt – trwa jesienna wyprzedaż gier z różnych gatunków objętych nawet 90-procentowymi rabatami, także w pakietach. Standardowo każdego dnia pojawiają się nowe oferty i taki stan utrzyma się do 13 listopada do godziny 11:59 czasu polskiego, kiedy to The Monstrous Fall Sale dobiegnie końca. Warto też zwrócić uwagę na możliwość darmowego zdobycia niektórych tytułów – przygodówkę Little Big Adventure 2, kontynuację kultowego Little Big Adventure, możemy otrzymać na własność bez żadnych dodatkowych kroków, choć mamy na to jeszcze nieco ponad dobę. Do zgarnięcia są jeszcze Expeditions: Conquistador, Dex i Victor Vran, choć w przypadku tych trzech pozycji musimy zdobyć odpowiednią liczbę punktów XP, które przyznawane są za inne zakupy. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość tworzenia własnych pakietów gier wybranych firm.

Ruszyła jesienna wyprzedaż gier w sklepie GOG.com - Ruszyła jesienna wyprzedaż na GOG.com; Little Big Adventure 2 za darmo - wiadomość - 2016-11-07
Ruszyła jesienna wyprzedaż gier w sklepie GOG.com
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Little Big Adventure 2

Little Big Adventure 2