Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2016, 11:10

autor: Movis

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands dostanie otwartą betę

Ubisoft zapowiedział, że przeprowadzi otwarte beta testy swojej nowej trzecioosobowej strzelanki - Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Mają się one odbyć przed premierą produkcji w marcu przyszłego roku.

Okres biznesowych raportów dużych wydawców gier wideo to także czas większej ilości informacji na temat nadchodzących tytułów. Nie inaczej jest w przypadku firmy Ubisoft, która wczoraj poinformowała swoich inwestorów, jak finansowo radziła sobie w pierwszej połowie roku fiskalnego. Ciekawa informacja dotyczy Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – trzecioosobowej strzelanki z otwartym światem, nastawionej na tryb sieciowy i czteroosobową współpracę. Gracze, którzy niepewnie podchodzą do gry, mogą odetchnąć z ulgą. Szef Ubisoftu – Yves Guillemot – zapewnił bowiem, że tytuł będzie dostępny zarówno w ramach zamkniętej, jak i otwartej bety.

Podczas wykonywania misji w grze można wybrać opcję skradankową, jak i podejść do sprawy nieco bardziej bezpośrednio. - Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands dostanie otwartą betę - wiadomość - 2016-11-04
Podczas wykonywania misji w grze można wybrać opcję skradankową, jak i podejść do sprawy nieco bardziej bezpośrednio.

Jeśli chodzi o dokładną datę, kiedy francuski koncern umożliwi wszystkim darmowe przetestowanie produkcji, Guillemot powiedział jedynie, że prób należy spodziewać się „w następnym kwartale”, a więc na początku 2017 roku. Oczywiście testy muszą odbyć się przed zaplanowaną na 7 marca premierą gry. Otwarta beta przewidziana jest na nieco późniejszy termin i związku z tym ma zaprezentować bardziej dopracowaną wersję gry, po poprawkach z wcześniejszej zamkniętej wersji testowej.

To nie pierwszy raz, gdy Ubisoft umożliwia szerszej publice darmowy przedpremierowy dostęp do swojego produktu. W tym roku identyczna sytuacja zdarzyła się w przypadku Tom Clancy’s The Division. Wtedy otwarta beta trwała kilka dni i podobnego rozwiązania można spodziewać się w przypadku Wildlands. Taka sytuacja przypomina nieco udostępnianie czasowej wersji demonstracyjnej, a przy okazji twórcy mogą przetestować szereg aspektów tytułu na dużej grupie graczy i wyłapać nieco bugów, gliczy oraz innych problemów. Co więcej, jest to potężny sprawdzian dla serwerów i wszystkich innych elementów sieciowych tytułu. Taki ruch zapewnia dodatkowe korzyści obydwu stronom, zarówno konsumentom, jak i producentom.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands dostanie otwartą betę - ilustracja #2

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands to najnowsza odsłona zapoczątkowanej w 2001 roku serii gier Ghost Recon. Tym razem będziemy mogli zebrać własny elitarny oddział Duchów i razem z innymi graczami udać się na pracujące wakacje do Boliwii. W tym kraju stawimy czoła bezwzględnemu kartelowi narkotykowemu – The Santa Blanca. Sama rozgrywka będzie skupiona na wykonywaniu misji (np. eliminacji kluczowych ludzi kryminalnej organizacji) w ogromnym otwartym świecie. Choć tytuł można przejść samodzielnie, wydawca gry ukazuje ją jako czteroosobową strzelankę kooperacyjną, z elementami planowania podejścia i wieloaspektowej koordynacji działań graczy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands