Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2013, 12:59

Ruszyła akcja Build a Greenlight 2 Bundle (m.in. Grimind, Crow i Darkout)

Ruszyła akcja Build a Greenlight 2 Bundle. W jej ramach można tanio nabyć dziewięć gier niezależnych, starających się dostać na serwis Steam.

Część uzyskanych z akcji środków przeznaczona zostanie na cele charytatywne. - Ruszyła akcja Build a Greenlight 2 Bundle (m.in. Grimind, Crow i Darkout) - wiadomość - 2013-04-23
Część uzyskanych z akcji środków przeznaczona zostanie na cele charytatywne.

Serwis Groupees zorganizował promocję Build a Greenlight 2 Bundle, w ramach której można tanio nabyć zestaw gier niezależnych. W skład pakietu weszły:

 1. Darkout
 2. Grimind
 3. Ichi
 4. Gravi
 5. Little Racers STREET
 6. Enamel
 7. Crow
 8. Draconian Wars
 9. Death Ray Manta

Gracze sami decydują, które z tych tytułów kupić oraz ile za nie zapłacić. Cena minimalna za pojedynczą grę wynosi 75 centów (ok. 2 zł). Przy większej ilości koszt zakupu ulega zmniejszeniu, więc jeśli zdecydujecie się nabyć wszystkie dziewięć produkcji, to zapłacicie za nie co najmniej 5,25 dolarów (niecałe 17 zł). Można również wykazać się większą hojnością, zwłaszcza, że 20% przychodu z akcji pójdzie na cele charytatywne.

 1. Build a Greenlight 2 Bundle – strona akcji

Akcja potrwa do końca tygodnia. Ponadto każda osoba, która dokona zakupu, choćby tylko jednej gry, otrzyma za darmo:

 1. Grę Reversion - The Meeting
 2. Album muzyczny Diamonds Under Fire

Jednym z głównych celów akcji jest ułatwienie biorącym w niej udział produkcjom dostanie się na serwis Steam. Pomysł jest prosty - osoby, które nabędą gry na Groupees są zachęcane do oddania głosu na te tytuły w ramach usługi Greenlight. Gdy projekty pojawią się już na serwisie studia Valve, to uczestnicy akcji otrzymają kody pozwalające odblokować gry na Steam.