Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2019, 12:01

Rozpoczęło się wydarzenie Fortnite x Batman

W Fortnite rozpoczęło się wydarzenie z okazji 80. rocznicy powstania Batmana. Gracze przez najbliższy czas mogą zakupić nowe przedmioty kosmetyczne nawiązujące do tego superbohatera, a na mapie pojawiła się lokacja Gotham City.

Batman trafił do Fortnite. - Rozpoczęło się wydarzenie Fortnite x Batman - wiadomość - 2019-09-22
Batman trafił do Fortnite.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, w Fortnite pojawiło się wydarzenie powiązane z Batmanem z okazji 80. rocznicy jego powstania. Od teraz do szóstego października lokacja Wykrzywione Miasteczko będzie zamieniona w Gotham City, a gracze dostaną do dyspozycji kilka przedmiotów oraz skórek nawiązujących do superbohatera w stroju nietoperza.

Chwytak Batmana i Wybuchowy Batarang to dwa nowe przedmioty, które każdy będzie mógł znaleźć w łupach podczas rozgrywki. Pierwszy z nich pozwala na dostanie się w trudno dostępne miejsca, a drugi to jednorazowa broń służąca do rzucania.

Chwytak Batmana i Wybuchowy Batarang. - Rozpoczęło się wydarzenie Fortnite x Batman - wiadomość - 2019-09-22
Chwytak Batmana i Wybuchowy Batarang.

Oczywiście największą atrakcją jest możliwość przywdziania kostiumu Batmana. Paczka dostępna w sklepie Fortnite oprócz kilofu i lotni zawiera dwa stroje superbohatera – jeden znany z komiksów, a drugi z filmu o Mrocznym Rycerzu. W sklepie nie zabraknie także indywidualnych przedmiotów, takich jak strój Catwoman.

Paczka przedmiotów kosmetycznych powiązana z Batmanem. - Rozpoczęło się wydarzenie Fortnite x Batman - wiadomość - 2019-09-22
Paczka przedmiotów kosmetycznych powiązana z Batmanem.
Strój Catwoman w Fortnite. - Rozpoczęło się wydarzenie Fortnite x Batman - wiadomość - 2019-09-22
Strój Catwoman w Fortnite.

Natomiast na graczy, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na nowe przedmioty, czeka kilka zadań dostępnych do 1 października. Ich wykonanie zaowocuje nagrodami takimi jak Kocia Lotnia czy specjalne spreje.