Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 2 czerwca 2014, 19:23

Royal Quest - sieciowa gra bez abonamentu - w planach dystrybucji pudełkowej

Dołącz do 40 000 graczy w Polsce! Gra MMORPG bez abonamentu od twórców King’s Bounty. Polska wersja językowa i polska obsługa. Dwa wyjątkowe wydania pudełkowe.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy 1C Company w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiły pudełkowe wydania gry MMORPG od twórców King’s Bounty, pt. Royal Quest. Planowana premiera wydań pudełkowych nastąpi 4 lipca br.

Royal Quest - sieciowa gra bez abonamentu - w planach dystrybucji pudełkowej - ilustracja #1

Royal Quest zostanie w Polsce wydane w dwóch niepowtarzalnych wersjach:

Wersja standardowa w sugerowanej cenie 29,99 złotych będzie zawierać dodatki do jednorazowego odblokowania w grze o wartości 90 złotych:

 1. 250 Reali
 2. 14 dni konta premium
 3. 2 złote klucze
 4. Żółte pudełko
 5. 10 sztuk karmy dla wierzchowca
 6. Srebrna obroża dla pupila
 7. Wierzchowiec (Ireks purpurowy)
 8. Fantom

Wersja premium w sugerowanej cenie 59,99 złotych będzie zawierać dodatki do jednorazowego odblokowania w grze o wartości 195 złotych:

 1. 500 Reali
 2. 30 dni konta premium
 3. 10 kryształowych kluczy
 4. 10 kamieni filozoficznych
 5. Czarne pudełko
 6. 100 sztuk karmy dla wierzchowca
 7. Złota obroża dla pupila
 8. Ognista Wróżka

Światu Aury, w którym magia nieustannie przeplata się z technologią i alchemią, grozi niebezpieczeństwo. Czarni alchemicy, przybysze z innego wymiaru, usiłują zdobyć niezwykle rzadko występujący i szalenie cenny minerał „elenium“, który cechuje się unikalnymi właściwościami. Aby przeciwstawić się najeźdźcom, król poszukuje bohaterskich śmiałków zdolnych przeciwstawić się złu. Dołącz do tysięcy graczy, którzy już odkryli smak przygody w tym wyjątkowym świecie MMORPG!