Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2015, 11:30

autor: Entelarmer

Rocket League otrzyma dodatek w klimatach Mad Maksa

Studio Psyonix zapowiedziało Chaos Run - kolejne DLC do popularnego Rocket League. Tym razem gracze otrzymają zawartość inspirowaną klimatami postapokaliptycznymi.

Dodatek Chaos Run oraz nowa mapa przypadną do gustu fanom Mad Maksa. - Rocket League otrzyma dodatek w klimatahc Mad Maksa - wiadomość - 2015-11-19
Dodatek Chaos Run oraz nowa mapa przypadną do gustu fanom Mad Maksa.

Studio Psyonix zapowiedziało kolejne DLC do gry Rocket League, zatytułowane Chaos Run. Podobnie w jak inspirowanym kultowym filmem w Back to the Future Car Park, twórcy zaoferują graczom wycieczkę do przyszłości. Z tą różnicą, że zamiast nieco przestarzałego XXI wieku przeniesiemy się do postapokaliptycznego świata rodem z filmu Mad Max. Dodatek zaoferuje dwa nowe samochody, utrzymane w stylistce świata po zagładzie: Rippera oraz Groga. Do tego dojdzie masa dodatków estetycznych, takich jak nowe, połuszczone ufarbowania aut czy opony. Nie zabraknie też 5 nowych osiągnięć na platformie Steam oraz trofeów dla użytkowników PlayStation Network. Całość ma kosztować 3,99 dolarów (ok. 16 zł) i zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

To zresztą nie koniec atrakcji dla fanów klimatów postapokaliptycznych. Jednocześnie z Chaos Run zostanie udostępniona darmowa mapa Wasteland, wzorowana na arenie o tej samej nazwie z Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars, czyli protoplasty Rocket League. Będzie to pierwsza „niestandardowa” mapa w grze: wyraźnie szersza niż dotychczasowe, pełna nierówności oraz z nietypowo rozmieszczonymi bonusami.

Rocket League to gra zręcznościowa od studia Psyonix, w której gracze zasiadają za kierownicą samochodów w ramach rozgrywek jako żywo przypominających mecze piłki nożnej. Różnice? Mniejsze drużyny, większa piłka, akrobacje oraz rozsiane na mapie power-upy. Produkcja cieszy się sporą popularnością – tylko do 28 sierpnia na Steamie rozeszło się ponad milion egzemplarzy.