Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2015, 11:55

autor: Góral

Rocket League - DeLorean z Powrotu do przyszłości będzie w grze

Studio Psyonix poinformowało, że 21 października ukaże się dodatek Back to the Future Car Pack do gry Rocket League. Wprowadzi od do zabawy słynny wehikuł czasu – samochód DeLorean znany z trylogii filmowej Powrót do przyszłości.

Zwariowana gra sportowo-motoryzacyjna Rocket League od dobrych kilku miesięcy bawi spore grono osób (ponad milion na PC-tach i przeszło 5 milionów na PlayStation 4), więc nic dziwnego, że studio Psyonix cały czas stara się rozwijać swój hit. Produkcja doczekała się już dodatku Supersonic Fury, dziś ma się pojawić Revenge of the Battle-Cars, a w planach znajduje się kolejne DLC. Mowa o Back to the Future Car Pack, które wprowadzi do gry słynny wehikuł czasu – samochód DeLorean znany z trylogii filmowej Powrót do przyszłości. Pierwsza część cyklu ukazała się w 1985 roku, więc w tym roku obchodzone jest trzydziestolecie marki, a nadchodzący dodatek do Rocket League jest ukłonem w stronę fanów słynnego obrazu kinowego.

Back to the Future Car Pack ukaże się na konsoli PlayStation 4 i komputerach PC 21 października i sprzedawane będzie za niecałe 2 dolary, czyli około 7 zł. Pełną wersję Rocket League nabędziecie w sklepie Steam za 19,99 euro (około 84 zł) i tyle samo w przypadku wersji z PlayStation Store.

DeLorean za kilka dni pojawi się w Rocket League. - Rocket League - DeLorean z Powrotu do przyszłości zadebiutuje w grze - wiadomość - 2015-10-13
DeLorean za kilka dni pojawi się w Rocket League.
Rocket League - DeLorean z Powrotu do przyszłości zadebiutuje w grze - ilustracja #2

Rocket League to niecodzienna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w kierowców samochodów wyposażonych w dopalacz, potrafiących skakać i wykonywać inne ewolucje. Umiejętności te wykorzystujemy podczas spotkań, które najłatwiej porównać do piłki nożnej, z tym, że drużyny liczą mniej zawodników, a piłka jest dużo większa.

Rocket League - DeLorean z Powrotu do przyszłości zadebiutuje w grze - ilustracja #3

Back to the Future (Powrót do przyszłości) to słynny film science fiction, który zadebiutował w kinach 3 lipca 1985 roku. Fabuła przedstawiona w obrazie opowiada o przygodach nastolatka Marty’ego McFlya, który przenosi się w czasie dzięki wynalazkowi naukowca Emmetta Lathropa Browna. Produkcja osiągnęła finansowy sukces i doczekała się dwóch kolejnych odsłon, komiksów, gier i nie tylko.