Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2022, 11:17

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Robocop w Cyberpunk 2077 robi wrażenie

RoboCop w Cyberpunku 2077 wygląda lepiej niż można by się tego spodziewać. Udowodnił to pewien youtuber łącząc fragmenty kultowego filmu z grą.

Źródło: youtube.com/eli_handle_b.wav

Cyberunk 2077 można połączyć z wieloma tytułami, a jednym z nich jest kultowy RoboCop z 1987 roku. Dzięki youtuberowi eli_handle_b.wav przekonaliśmy, że obie produkcje współgrają ze sobą lepiej, niż można by się spodziewać.

RoboCop w NightCity

Wbrew pozorom RoboCop nie został dodany do CP2077 za pomocą moda. Youtuber „wmontował” go w nagrany wcześniej gameplay. Zanim jednak do szczegółów, poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się cyberpunkowy mash-up.

Do montażu twórca użył fragmentów z dwóch filmów RoboCop – odsłony z 1987 i 1990 roku. Jeśli zaś chodzi o modyfikacje do Cyberpunka 2077 nie ma ich wiele. Przydało się Cyber Engine Tweaks, które pozwala na modowanie gry oraz wprowadza kilka funkcji QoL (quality of life) oraz Closer Car TPP Camera – tutaj nazwa mówi sama za siebie.

Społeczność pod wrażeniem

Montaż, który sprawia wrażenie, że kultowy Superglina przemierza Night City zrobił na fanach Cyberpunka niesamowite wrażenie.

Dobry Boże, to jak udaje ci się zmontować dwa kawałki mediów razem jest szalone. Nie tylko montaż jest fantastyczny, ale kreatywność stojąca za twoimi decyzjami jest niesamowita – napisał IBlameNargles.

Absolutnie nieziemskie, Robocop po prostu czuje się w Night City jak w domu - piękna robota!!! – napisał ChunkeeMunkee.

Twórczość youtubera

RoboCop w Cyberpunku nie jest jedynym takim filmem na kanale eli_handle_b.wav. Można powiedzieć, że youtuber specjalizuje się w łączeniu ze sobą różnych dzieł.

Poza Cyberpunkiem jego dorobku znajdziemy np. połączenie Jasia Fasoli, Pink Guya, czy Filthy Franka z Half-Life 2. Nie zabrakło również Wiedźmina 3, którego youtuber połączył z Bladem (wspomnieć o Wiedźminie – check).

  1. Cyberpunk 2077 jest dobry jak nigdy, ale to za mało, żebym do niego wrócił
  2. Cyberpunk 2077 – poradnik do gry