Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2014, 18:30

Risen 3: Władcy Tytanów – zawartość polskich wydań premierowych

Firma Cenega przedstawiła zawartość premierowych wydań gry Risen 3: Władcy Tytanów. W przeciwieństwie do wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, edycja tytułu na komputerach PC będzie oferowała dodatkowe bonusy, takie jak ścieżka dźwiękowa oraz drukowana mapa świata.

Standardowa edycja PC - Risen 3: Władcy Tytanów – zawartość polskich premierowych wydań gry - wiadomość - 2014-07-17
Standardowa edycja PC

Na początku tego miesiąca, oficjalny dystrybutor gry Risen 3: Władcy Tytanów, firma Cenega przedstawiła graczom dwie edycje kolekcjonerskie tytułu, które do sprzedaży trafią w dniu jego premiery, a więc 15 sierpnia. Dziś wydawca przekazał także informacje na temat standardowej wersji produkcji, która dostępna będzie na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Jak się okazuje, poza samą grą, pecetowi fani Risena, którzy zdecydują się na zakup zwykłego wydania Władców Tytanów, otrzymają dodatkowo kilka interesujących bonusów, przygotowanych z myślą o rynkach Europy Środkowej. Posiadacze konsol będą mieli jednak mniej szczęścia. Międzynarodowe wydanie Risen 3 zawierać ma bowiem tylko jeden prezent, którym jest kod na pobranie trzech DLC.

Gra Risen 3: Władcy Tytanów – edycja standardowa PC

  1. Ścieżka dźwiękowa na płycie audio
  2. Zestaw 3 dodatków do pobrania: Strój awanturnika, Wyspa Mgieł i Powstanie karzełków
  3. Drukowana instrukcja do gry
  4. Drukowana mapa świata gry

Gra Risen 3: Władcy Tytanów – edycja standardowa na konsolach

  1. Zestaw 3 dodatków do pobrania: Strój awanturnika, Wyspa Mgieł i Powstanie karzełków (Adventure Garb, Fog Island, Uprising of the Little Guys)

Przypominamy również, że polska kinowa wersja językowa gry dostępna będzie jedynie dla posiadaczy komputerów PC.

Standardowa edycja konsolowa - Risen 3: Władcy Tytanów – zawartość polskich premierowych wydań gry - wiadomość - 2014-07-17
Standardowa edycja konsolowa

Warto dodać, że deweloperzy ze studia Piranha Bytes przedstawili dziś także kolejną frakcję w grze, a więc łowców demonów. Są to odważni wojownicy, którzy mogą pochwalić się bardzo bogatą i długą historią, która przez wieki została jednak zapomniana, a jej największym znakiem są w tej chwili ruiny stolicy ich rozwiniętej technologicznie społeczności. Nowe pokolenie legendarnych wojowników, zjednoczone przez druida Eldrica, zapaliło jednak mityczne, zielone latarnie, by odnowić swój starożytny zakon. Pod jego wodzą rycerze odzyskali swą moc i odnowili wiedzę o magii runicznej. Wytrenowany łowca potrafi używać piorunów w walce obronnej, przywoływać stwory cienia oraz wzmacniać swą siłę, używając zaklęć, co czyni ich daleko bardziej niebezpiecznymi. Więcej o nowej frakcji można przeczytać na oficjalnej stronie tytułu.

Łowcy demonów będą jedną z wielu dostępnych frakcji w grze  - Risen 3: Władcy Tytanów – zawartość polskich premierowych wydań gry - wiadomość - 2014-07-17
Łowcy demonów będą jedną z wielu dostępnych frakcji w grze

Risen 3: Władcy tytanów to klasyczna trójwymiarowa gra cRPG, stworzona przez weteranów gatunku ze studia Piranha Bytes. Najważniejszą zmianą w tytule, w porównaniu do drugiej odsłony serii, którą utrzymano w pirackich klimatach, jest powrót do klasycznego i wzorowanego na europejskim średniowieczu świata fantasy. Uniwersum gry zostało opuszczone przez bogów i spustoszone przez wojny tytułowych Tytanów. W grze wcielamy się w tajemniczego bohatera, którego dusza na początku kampanii zostaje pożarta przez Lorda Cieni. Wyrusza on w drogę, by ją odzyskać, wspierając przy tym działania jednego z kilku stronnictw o sprzecznych interesach i celach. Producenci jak zwykle obiecują, że postawili duży nacisk na eksplorację świata. Ma on być zróżnicowany, pełen detali i różnych niespodzianek, które odkryjemy dopiero po wielokrotnym ukończeniu gry.

  1. Zapowiedź gry Risen 3: Władcy tytanów
  2. Risen 3: Władcy Tytanów – kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona gry Risen 3: Władcy tytanów