Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2015, 10:25

autor: Meehow

Rise of the Tomb Raider – dodatek Baba Yaga na pierwszym zwiastunie

Baba Yaga: The Temple of the Witch, fabularne rozszerzenie do gry Rise of the Tomb Raider, doczekało się pierwszego zwiastuna. W dodatku zmierzymy się z jedną z ikonicznych postaci słowiańskiego folkloru.

Przed imprezą The Game Awards, która odbyła się dzisiaj o godzinie 3:00 czasu polskiego w Los Angeles, zaprezentowany został zwiastun pierwszego fabularnego rozszerzenia do gry Rise of the Tomb Raider, Baba Yaga: The Temple of the Witch. Jak sugeruje tytuł, w dodatku zmierzymy się z jedną z najbardziej ikonicznych postaci słowiańskiego folkloru, Babą Jagą, a za pole bitwy posłuży nam zupełnie nowa krypta. DLC jest częścią Przepustki sezonowej i ukaże się w styczniu przyszłego roku na konsolach Xbox 360 i Xbox One. Powyżej można obejrzeć rzeczony materiał filmowy. Na temat zawartości Season passa pisaliśmy w Serwisie Informacyjnym w październiku – w ramach jego zawartości ukaże się jeszcze dodatkowy tryb rozgrywki oraz kolejne fabularne rozszerzenie pod tytułem Cold Darkness Awakened.

Rise of the Tomb Raider zadebiutowało 10 listopada (13 listopada w Europie) bieżącego roku na konsolach Xbox 360 i Xbox One, zbierając bardzo dobre noty. W naszej recenzji gra otrzymała wysoką ocenę: 8/10. W przyszłym roku produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. Oficjalne daty premier nie są jeszcze znane, choć w przypadku pecetów mówi się o kwietniu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.