Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 sierpnia 2018, 14:45

autor: AlexB

Reyes, Davis i Hamilton na pierwszym oficjalnym zdjęciu z nowego Terminatora

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcie z Terminatora 6. Widać na nim trzy bohaterki widowiska, odgrywane przez Natalię Reyes, Mackenzie Davis i Lindę Hamilton. Film Tima Millera zadebiutuje w listopadzie 2019 roku.

Wchodzenie terminatorom w drogę nie należy do najbezpieczniejszych czynności. - Reyes, Davis i Hamilton na pierwszym oficjalnym zdjęciu z nowego Terminatora - wiadomość - 2018-08-02
Wchodzenie terminatorom w drogę nie należy do najbezpieczniejszych czynności.

Prace nad nową odsłoną Terminatora idą pełną parą. Niedawno dowiedzieliśmy się chociażby, że Arnold Schwarzenegger jest właśnie w trakcie kręcenia swoich scen do kolejnej odsłony kultowego cyklu. Mimo postępującej produkcji jedyną rzeczą, na którą mogliśmy liczyć, były robione ukradkiem fotografie z planu. Taki stan rzeczy zmienił się wczoraj, gdy na koncie twitterowym wytwórni Paramount Pictures pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z szóstej części Terminatora.

Na poniższej fotografii widać trójkę żeńskich bohaterek filmu Tima Millera - Dani Ramos, w którą wciela się Natalia Reyes, znaną i kochaną przez miłośników cyklu Sarę Connor, ponownie odgrywaną po 27 latach przerwy przez Lindę Hamilton, oraz Grace, w roli której możemy zobaczyć Mackenzie Davis, znaną chociażby z głośnego odcinka San Junipero serialu Czarne lustro. Szczególną uwagę może zwracać właśnie ta ostatnia postać. Wyraźnie widać, że jej ciało pokrywają symetryczne i wykonane z chirurgiczną precyzją blizny. Niewykluczone zatem, że będzie ona, jako żołnierz-zabójczyni wykonująca specjalną misję, w pewien sposób technologicznie ulepszona.

Gotowe na rozróbę. - Reyes, Davis i Hamilton na pierwszym oficjalnym zdjęciu z nowego Terminatora - wiadomość - 2018-08-02
Gotowe na rozróbę.

W tworzenie nowej części serii Terminator aktywnie zaangażowany jest twórca oryginału, James Cameron. Słynny reżyser w komitywie z producentami ze Skydance i Paramount Pictures podjęli decyzję, że całkowicie ignorują wszystko, co działo się po Terminatorze 2 (co nie jest wcale takie szokujące jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cykl opowiada między innymi o podróżach w czasie) i stworzą bezpośrednią kontynuację tego tytułu. Scenariusz do niej napisał David S. Goyer, znany chociażby ze współpracy z Christopherem Nolanem przy jego trylogii o Batmanie. Na razie jednak szczegóły historii nie są znane. W filmie, prócz trójki aktorek widocznych na zdjęciu i Schwarzeneggera, zobaczymy również między innymi Gabriela Lunę (Agenci T.A.R.C.Z.Y), który wcieli się w nową wersję tytułowego zabójczego robota, oraz Diego Bonetę (Królowe krzyku). Premiera szóstego Terminatora zaplanowana jest na listopad 2019 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Skydance
  2. Oficjalna strona internetowa wytwórni Paramount Pictures