Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 30 lipca 2018, 15:20

autor: Jiker

Arnold Schwarzenegger kręci sceny do nowego Terminatora

Prace nad nowym Terminatorem trwają w najlepsze. Potwierdził to Arnold Schwarzenegger, odtwórca legendarnej roli T-800, który aktualnie kręci sceny do najnowszego filmu Tima Millera i Jamesa Camerona.

Arnold Schwarzenegger poinformował za pośrednictwem nagrania skierowanego do Franka Bainimaramy, premiera Fidżi, że nie pojawi się na organizowanym przez tamtejsze władze szczycie klimatycznym w ramach Climate Action Pacific Partnership. Oficjalnym powodem absencji jest kręcenie scen do nowego Terminatora. Film, nad którym pieczę sprawują James Cameron (producent) i Tim Miller (reżyser, znany z nakręcenia pierwszego Deadpoola), trafi do kin pod koniec 2019 roku.

Arnold Schwarzenegger kręci sceny na planie nowego Terminatora. - Arnold Schwarzenegger kręci sceny do nowego Terminatora - wiadomość - 2018-07-30
Arnold Schwarzenegger kręci sceny na planie nowego Terminatora.
Arnold Schwarzenegger kręci sceny do nowego Terminatora - ilustracja #2

T-800 to elektroniczny morderca, grany przez Arnolda Schwarzeneggera w filmach Terminator (1984), Terminator 2: Dzień sądu (1991) i Terminator 3: Bunt maszyn (2003 – jako T-850). W Terminatorze: Ocaleniu (2009) oraz Terminatorze: Genisys (2015) wcielali się w niego odpowiednio Roland Kickinger i Brett Azar, a twórcy jedynie wygenerowali za pomocą grafiki komputerowej jego głowę na podobieństwo młodego Schwarzeneggera.

Przypominamy, że Cameron, twórca oryginalnego Terminatora, oraz producenci ze Skydance i Paramount Pictures puszczą w niepamięć to, co działo się po Terminatorze 2 i stworzą bezpośrednią kontynuację tego filmu. Historia, która zostanie w niej opowiedziana, póki co jest jedną wielką niewiadomą. Zważywszy jednak na to, że zdjęcia do filmu trwają, możemy spodziewać się, że wkrótce zaspokoimy nasz głód informacyjny.

W nową wersję tytułowego Terminatora wcieli się Gabriel Luna, mający na koncie rolę Ghost Ridera w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Na ekranie towarzyszyć mu będzie nie tylko Schwarzenegger, ale i Linda Hamilton, powracająca do roli Sarah Connor. Ponadto w filmie ujrzymy Mackenzie Davis (Blade Runner 2049, Black Mirror), Diego Bonetę (Królowe krzyku) oraz Natalię Reyes. Za scenariusz odpowiedzialny jest David S. Goyer (w dorobku fabuły do trylogii o Batmanie Christophera Nolana, czy Batmana v Supermana: Świtu Sprawiedliwości). Premiera Terminatora zaplanowana została na 22 listopada 2019 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Skydance
  2. Oficjalna strona internetowa wytwórni Paramount Pictures
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.