Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2021, 13:25

Zobacz świetne fanarty Lady Dimitrescu z Resident Evil Village

Premiera gry Resident Evil Village od firmy Capcom dała fanom kolejny pretekst, aby zalać Internet robiącymi wrażenie podobiznami Lady Dimitrescu.

Wydany 7 maja Resident Evil Village zdążył już zachwycić recenzentów i ustanowić nowy dla serii rekord liczby jednocześnie grających osób na Steamie. Jeśli jednak myśleliście, że po premierze produkcji firmy Capcom minie fascynacja członków społeczności mierzącą 289,56 centymetra (9,5 stopy) Lady Dimitrescu, to grubo się pomyliliście. Wampirzyca – która według wyliczeń fanów waży około 204,1 kilograma (450 funtów) – na długo przed wydaniem tytułu inspirowała liczne cosplayerki do stworzenia mniej lub bardziej wiernych kostiumów. Teraz, gdy „ósemka” trafiła w ręce graczy, Internet został zalany fanartami Lady Dimitrescu.

Przykładowe prace użytkowników możecie zobaczyć poniżej, a większą ich liczbę znajdziecie na Twitterze (uprzedzam, że niektóre są dość pikantne). Oglądając je, nasuwa się jeden wniosek – gracze po prostu polubili olbrzymią wampirzycę. Jeśli już graliście w nowego Residenta, to wiecie, że nieraz potrafi ona przyprawić o szybsze bicie serca, gdy wyłoni się z mrocznego korytarza zamku Dimitrescu i ruszy w naszym kierunku, zapewniając, że nie jesteśmy mile widziani w jej posiadłości. Mimo to stworzona przez Capcom postać – której twarzy użyczyła polska aktorka Helena Mańkowska – zaskarbiła sobie coś na kształt sympatii odbiorców.

Zobacz świetne fanarty Lady Dimitrescu z Resident Evil Village - ilustracja #1
Źródło: Twitter – Mamgo.
Zobacz świetne fanarty Lady Dimitrescu z Resident Evil Village - ilustracja #2
Źródło: Twitter – I Simp The Night.
Zobacz świetne fanarty Lady Dimitrescu z Resident Evil Village - ilustracja #3
Źródło: Twitter – Jeanny.
Zobacz świetne fanarty Lady Dimitrescu z Resident Evil Village - ilustracja #4
Źródło: Twitter – Shirin.

Fenomen Lady Dimitrescu może odrobinę dziwić, gdyż nie jest ona jedyną antagonistką bohatera gry, Ethana Wintersa. Postawna wampirzyca to tylko jeden z czworga lordów, służących Matce Mirandzie – przywódczyni kultu, który opanował tytułową wioskę. Nie mniej przerażającą pozostałą trójkę opisaliśmy tutaj.

Przypomnijmy, że Resident Evil Village jest dostępny na PC, PS4, PS5, XONE, XSX|S i Google Stadii. Z naszymi wrażeniami z najnowszej produkcji Capcomu możecie natomiast zapoznać się w poniższej recenzji.

E3 2021