Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 sierpnia 2020, 17:10

autor: AlexB

Remnant: From the Ashes od dziś za darmo w Epic Games Store

Zgodnie z zapowiedziami, kolejnymi grami, które będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store, będą Remnant: From the Ashes oraz obie odsłony cyklu Alto. Promocja rozpocznie się dziś o godzinie 17:00.

[Aktualizacja] Remnant: From the Ashes i Kolekcja Alto są już dostępne za darmo w Epic Games Store. Natomiast od przyszłego czwartku będzie można przygarnąć Enter the Gungeon oraz God's Trigger.

Jeśli chodzi o darmowe gry w Epic Games Store, to dziś ogromna część społeczności graczy żyje rozdawnictwem A Total War Saga: Troy. Nie jest to jednak jedyna produkcja, którą dziś będzie można całkowicie bezpłatnie przygarnąć na tej platformie. Równo o godzinie 17:00 udostępnione zostaną Remnant: From the Ashes oraz Kolekcja Alto. Zanim to jednak nastąpi, wciąż można przypisywać do swoich kont grę logiczną Wilmot’s Warehouse oraz przygodówkę w klimatach sitcomu 3 out of 10.

Remnant: From the Ashes od dziś za darmo w Epic Games Store - ilustracja #1
Darmowe Remnant: From the Ashes na Epic Games Store powoli się zbliża.

Remnant: From the Ashes jest wydaną w ubiegłym roku kolejną produkcją studia Gunfire Games, znanego przede wszystkim z drugiej i trzeciej odsłony cyklu Darksiders. Jest to gra akcji TPP z elementami RPG, wyróżniająca się przede wszystkim wysokim poziomem trudności oraz sugestywnym, postapokaliptycznym klimatem. Tytuł został dość ciepło przyjęty przez media branżowe. W serwisie Metacritic jego pecetowa wersja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 78/100 (na podstawie 42 recenzji).

  1. Remnant: From the Ashes na platformie Epic Games Store

Z kolei Kolekcja Alto to zestaw dwóch gier zręcznościowych - Alto's Adventure oraz Alto's Odyssey. Są to przygotowane przez studio Snowman tzw. endless runnery, w których postacie poruszają się automatycznie, a naszym zadaniem jest jedynie unikanie przeszkód znajdujących się na trasie oraz wykonywanie od czasu do czasu prostych sztuczek kaskaderskich. Produkcje mogą się podobać chociażby ze względu na prostą, mocno artystyczną i atrakcyjną dla oka oprawę graficzną.

  1. Kolekcja Alto na platformie Epic Games Store

Zarówno Remnant: From the Ashes, jak i Kolekcja Alto, będą dostępne za darmo na Epic Games Store do 20 sierpnia do godziny 17:00 czasu polskiego. Jak na razie nie wiadomo, jakie produkcje je zastąpią w ofercie. Gdy tylko pojawi się taka informacja, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store