Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 sierpnia 2020, 18:25

Dziś dwie gry za darmo w Epic Store. Za tydzień Remnant: From the Ashes

Przez następne siedem dni w Epic Games Store możemy za darmo odebrać kolejne dwa tytuły - Wilmot’s Warehouse oraz pierwszy epizod gry 3 out of 10. Natomiast w przyszłym tygodniu w nasze ręce trafi m.in. wydane w 2019 roku Remnant: From the Ashes.

Dziś dwie gry za darmo w Epic Store. Za tydzień Remnant: From the Ashes - ilustracja #1
Remnant: From the Ashes za tydzień do odebrania za darmo.

Dzisiaj od godziny 17:00 użytkownicy Epic Games Store mogą odebrać kolejne dwie produkcje za darmo. Tym razem są to: gra logiczna Wilmot’s Warehouse, w której utrzymujemy magazyn w porządku i wydajemy odpowiednie przedmioty, oraz pierwszy epizod nowej przygodówki w klimatach sitcomu – 3 out of 10 – w której poznamy kulisy tworzenia gier i zawalczymy o to, by najgorsze studio wreszcie wydało porządną produkcję. Warto zaznaczyć, że tytuł ten składać się będzie z pięciu odcinków, a każdy z nich będzie udostępniany co tydzień za darmo.

Wilmot’s Warehouse oraz 3 out of 10 odbierzecie, klikając w poniższe linki:

Przy okazji poznaliśmy gry, które otrzymamy za darmo w przyszłym tygodniu, tj. od 13 sierpnia od godz. 17:00. Do rąk graczy trafi wydane niecały rok temu Remnant: From the Ashes, czyli gra akcji od twórców Darksiders III, która wyróżnia się przede wszystkim wysokim poziomem trudności. Warto przypomnieć, że produkcja została przyjęta dość dobrze, ale raczej nie zapadła graczom w pamięć. Również za tydzień odbierzemy The Alto Collection (zawierające Alto’s Adventure i Alto’s Odyssey), czyli obie części endless runnera wydanego oryginalnie na urządzenia mobilne, w którym na snowboardzie lub sandboardzie przemierzamy urokliwe poziomy.